Data publikacji:

3 zalety treningu wibracyjnego

Autor: Kasia

Trening na platformie wibracyjnej to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bez ogromnego wysiłku czy godzin spędzonych na siłowni. Idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych! Dlaczego warto zainteresować się treningiem wibracyjnym? Przedstawiamy jego 3 największe zalety.

Wygląda na to, że wizja kształtowania sylwetki bez męczących ćwiczeń jest na wyciągnięcie ręki. Świadczą o tym niezwykłe efekty treningu wibracyjnego. Platformy wibracyjne zdecydowanie wprowadzają nas na zawansowany poziom fitnessu.

Źródło: vibeexpress.co.nz

100% mięśni

Platforma wibracyjna generuje drgania, które pobudzają do mięsnie do mimowolnego skurczu o częstotliwości 30-45 razy na sekundę. Dzięki temu podczas treningu pracują wszystkie mięśnie! Dla porównania tradycyjny trening angażuje ok. 50 mięśni. Oznacz to, że 10-minutowy trening wibracyjny odpowiada godzinie ćwiczeń na siłowni.

Bez wysiłku, bez potu

Trening na platformie nie wymaga dużego wysiłku, więc aby nie musimy się nawet przebierać. Jest to ukłon w stronę osób zapracowanych, wpadających po drodze z pracy na 30-minutowy trening w 3 10-minutowych seriach. Nie trzeba zatem pakować torby pełnej sportowych ubrań, ręcznika czy kosmetyków.

Efekty

Na platformie można ćwiczyć na siedząco lub na stojąco, pobudzając wszystkie partie mięśni. Trening przede wszystkim spala tkankę tłuszczową, wzmacnia i rozciąga mięśnie, ujędrnia i rzeźbi sylwetkę. Dobra wiadomość dla kobiet: pomagają również pozbyć się cellulitu. Ponadto ćwiczenia na platformie wibracyjnej mają pozytywny wpływ na krążenie krwi, kondycję i wytrzymałość. A do tego, jak wszystkie ćwiczenia, wyzwala endorfiny, które wprowadzają w dobry nastrój i redukują stres. Efekty widoczne są już po 5 treningach, co dodatkowo wzmaga poczucie szczęścia!

Ważne! Aby uzyskać jak najlepsze efekty powinniśmy trenować regularnie 2-3 razy w tygodniu oraz prowadzić zdrową, zbilansowaną dietę.

Jeśli marzy Ci się platforma wibracyjna we własnym domu szeroki wybór znajdziesz TUTAJ.

Więcej
http://pills24.com.ua

https://pharmacy24.com.ua

левитра купить украина