Data publikacji:

4 aktywności na majówkowy biwak

Autor: Joanna Stanuch

Planujecie majówkowy wyjazd na biwak? A może zostajecie w mieście? Niezależnie od planów, zawsze znajdą się dobre okoliczności do tego, żeby spędzić czas wolny aktywnie. Dziś mam dla was kilka propozycji na majówkowe aktywności, które mogą wam uprzyjemnić czas na polu namiotowym, na ogródku, czy nawet w miejskim parku.

1. Badminton

Kto z nas nie lubi od czasu do czasu pomachać rakietką? Badminton to świetna zabawa, a zarazem sposób na pozbycie się stresu. Przy okazji, wymaga od nas sporo ruchu, a zatem pomoże spalić przyjęte podczas majowych imprez kalorie.

Wilson Zestaw Do Badmintona Badminton Set 4 Pcs 3. - 159,00 zł

2. Slackline

Propozycja dla tych, którzy lubią nieco bardziej hardcorowe rozrywki – krótko mówiąc, slackline polega na chodzeniu na rozwieszonej pomiędzy dwoma punktami (np. drzewami) taśmie. Ta dyscyplina wymaga doskonałego poczucia równowagi, z drugiej strony pozwala nam szybko je wytrenować. No i nie ukrywajmy – slackline w gronie znajomych będzie skutkować całą masą śmiechu! ;)

3. Frisbee

To jedna z moich ulubionych dyscyplin, które można uprawiać „na luzie” podczas biwakowania. Wystarczy talerz, chętne do zabawy grono i świetna rozrywka gwarantowana. Frisbee, mimo swojego nieskomplikowania, także wymaga od nas dawki ruchu – przede wszystkim podskoków.

Wham-O Oryginalne Frisbee Disc Ultimate 175G Czerwony - 45,00 zł

4. Siatkówka

Jeśli macie możliwość rozwieszenia siatki, gra w siatkówkę także okaże się doskonałym pomysłem na grupową aktywność. Przy okazji, zapewni zdrową porcję rywalizacji.

A na was jaki sport czeka w tegoroczną majówkę? :)

https://swiss-apo.net

pacopacomama

gaytorrent