Data publikacji:

4 kg mniej do Sylwestra – plan działania

Autor: Sylwia Stwora

Co roku powtarza się podobny scenariusz. Obiecujesz sobie, że do nocy sylwestrowej schudniesz i będziesz olśniewać smukłą sylwetką. Jednak przychodzi 31 grudnia, a waga nie ruszyła w dół. Nie ma co ukrywać, bez pracy nie ma kołaczy. Jeśli marzą Ci się 4 kg mniej do Sylwestra, z naszym planem działania na najbliższy miesiąc możesz postawić na swoim i bez trudu dopiąć jedną z najmodniejszych sukienek sylwestrowych w tym sezonie.

Nie ma się co oszukiwać – aby przywitać Nowy Rok o 4 kg lżejsza, niezbędna jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych. Wbrew pozorom nie musi być ona radykalna. Odradzamy drakońskie kuracje i głodówkę. Wprawdzie pozwolą one oczyścić ciało z toksyn i stracić na wadze, jednak tak naprawdę będzie to efektem utraty wody oraz mięśni, a nie tkanki tłuszczowej. Wystarczy, że po zakończeniu postu wrócisz do starych przyzwyczajeń, a nim się nie obejrzysz waga nie tylko osiągnie poziom sprzed odchudzania, ale i może być wyższa. Nasz plan działania, który ma pomóc Ci pozbyć się zbędnych fałdek opiera się na podkręceniu metabolizmu, a w konsekwencji szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Jedz małe posiłki co 3 godziny – w ten sposób unikniesz spadku poziomu insuliny we krwi, skutkującemu napadami głodu.

Na miesiąc ogranicz do minimum fast foody, potrawy smażone w głębokim zioła – suszone i świeże, zrezygnuj z soli. Niezbędne jest spożywanie dużej ilości warzyw – są niskokaloryczne i sycące. W mniejszych ilościach sięgaj po owoce – świeże i suszone. Dwa razy w tygodniu mięso zastąp rybą. Gotuj na parze i grilluj. Dwudaniowy obiad zastąp 2 razy w tygodniu sytą zupą-krem z dodatkiem.Przygotowuj warzywa, makarony, kasze czy ryż al dente – nie stracą witamin, minerałów itp.

Ćwiczenia

W odchudzaniu zbilansowana dieta stanowi aż 70 proc. sukcesu, ale tylko uzupełniona regularnymi ćwiczeniami przyniesie pożądane efekty. Jako, że na pozbycie się 4 kg do Sylwestra został Ci jeszcze miesiąc, postaw na przynajmniej 2 godziny tygodniowo na zajęcia, które intensywnie spalają tkankę tłuszczową oraz modelują sylwetkę. Sprawdzi się zumba, TBC, pilates, spinning, HIIT, tabata, power pump, aqua aerobic, squash oraz treningi taneczne. Jak najwięcej spaceruj lub uprawiaj marszobiegi. Na siłowni zaprzyjaźnij się z wioślarzem, bieżnią, stepperem i suwnicą. Jeśli wolisz wylewać siódme poty w samotności, w domu opracuj trening stacyjny, gdzie na każdej stacji będziesz wykonywać inne ćwiczenie – np. skakanie na skakance, przysiady z obciążeniem, szybki bieg w miejscu, kręcenie hula-hop, wymachy nóg, deska, brzuszki itp.

Na drodze ku szczupłej sylwetce na Sylwestra staną jeszcze święta Bożego Narodzenia, ale jeśli zastosujesz zasadę „mniej a częściej” i będziesz pamiętać o codziennej, przynajmniej 30-minutowej dawce aktywności fizycznej, na pewno uda Ci się zrealizować plan „4 kg mniej do Sylwestra”.

buying steroids

www.pills24.com.ua

протеин как принимать