Data publikacji:

4 trenerskie kanały na YouTubie, które warto śledzić

Autor: Paulina

...i z nimi ćwiczyć. Stoisz przed trudnym wyborem: którego trenera wybrać dla siebie. Któremu zaufać i powierzyć mu swoje zdrowie i swoją sylwetkę? Oczywiście mowa o treningach domowych i trenerach z YouTube'a. Podpowiadamy, do kogo skierować swoje kroki.

Włącz komputer, YouTube'a i wpisz hasło 'training'. Wyniki wręcz zaleją ekran monitora. Nie ma co się oszukiwać - dziś każda osoba, która ćwiczy i ma dostęp do kamery oraz łącza internetowego, może zostać trenerem. Niestety, nie każdy z tych samozwańczych "ambasadorów zdrowia i zgrabnej sylwetki" powinien uzurpować sobie prawo do tego tytułu. Ćwiczenia z nimi przyniosą więcej szkody niż pożytku.

W oceanie instruktorów amatorów pływają jednak grube ryby, na które warto zapolować i skorzystać z ich doświadczenia. Przedstawiamy propozycję 4 kont trenerskich na YouTubie, wspólnie z którymi dojdziesz do celu.

1. FitnessBlender

Źródło: Fitness Blender

Konto stworzone i prowadzone przez przesympatyczne małżeństwo i towarzyszącego im w niektórych materiałach Goldena Retrivera. Daniel i Kelli działają na rzecz promocji zdrowia od 2008 roku. Dziś są właścicielami jednej z najbardziej rozpoznawanych stron w sieci i autorami wielokrotnie udostępnianych przez internautów programów treningowych.

Na ich kanale znajdziesz setki treningów opartych na różnorodnych formach aktywności fizycznej i dostosowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania.

2. XHit Daily

Źródło: watchxhit.com

Konto założone w 2012 roku przez dwie zapalone trenerki: Rebeccę-Louise Smith, Kelsey Lee. Obecnie do ekipy dołączyła również Cynthia Dallas. Każdego dnia dziewczyny zagrzewają do walki o zdrową sylwetkę miliony internautek na całym świecie. Ich programy są dostosowane do potrzeb kobiecego ciała. Szczególną popularnością cieszy się gwiazdorska seria, w której każdy program inspirowany jest sylwetką i programem treningowym jakiejś sławy, np. Miley Cyrus, a także treningi "Victoria's Secret Model Workout".

3. Christine Salus

Źródło: https://www..com/ChristineSalus

Christine jest certyfikowaną trenerką personalną oraz zapaloną miłośniczką egzotycznych podróży i diety raw vegan. Zaczynała swoją przygodę w 2012 roku. Wówczas pojawiały się jej pierwsze, bardzo amatorskie, kiepskiej jakości filmiki. Wraz ze wzrostem zainteresowania jej bardzo skutecznymi programami, wzrastał poziom nagrań i oprawy technicznej.

Treningi Christine opierają się głównie na ogólnorozwojowych programach HIIT (interwały o wysokiej intensywności). Nie wszyscy dadzą radę przebrnąć przez nie za pierwszym razem. Z każda kolejną próbą stajemy się silniejsi i bardziej zadowoleni z siebie.

UWAGA! Przed treningiem przygotuj (koniecznie!) dużo wody, ręcznik, matę i ciężarki.

Źródło: https://www..com/yaboymillhoy

Tego pana nie można pominąć. Millionair Hoy działa na YouTubie od 2013 roku. Do dziś wypuścił do sieci ponad 400 różnych programów treningowych, które pogrupował w 30-dniowe wyzwania. Jego filmikom towarzyszy niezwykle pozytywna i przyjazna atmosfera. Sam MillHoy nazywa siebie twoim treningowym ziomalem ("training homie"). Na co dzień ojciec, mąż i Madman. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Przeprowadzi Cię przez każdy poziom wtajemniczenia, by na koniec wyzwania święcić triumf - ostatni etap to prawdziwe szaleństwo! Półtorejgodzinna gonitwa, podczas której możesz spalić nawet 1000 kcal! Nie o nie jednak chodzi, a o wytrzymałość i przekraczanie granic.

honda.ua/power/hazonokosy/

https://xn--e1agzba9f.com

таблетки от импотенции сиалис цена