Data publikacji:

5 ćwiczeń na brzuch na ławeczce

Autor: Sylwia Stwora

Siłownia daje Ci prawdziwe pole do popisu w kształtowaniu płaskiego brzucha i wąskiej talii. Prezentujemy 5 ćwiczeń na brzuch na ławeczce, którą, jeśli wolisz wylewać siódme poty w domowym zaciszu, możesz kupić już za mniej niż 100 zł. Do wyboru masz opcję skośną i płaską. Ważne jest, aby miała drążek do zablokowania nóg.

W leżeniu na brzuchu na ławeczce płaskiej dłonie połóż na karku, nogi zablokuj o drążek. Unieś tułów w górę jak najwyżej i w końcowej fazie wykonaj skręt w prawą stronę. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz to samo na lewy bok. Wykonaj po 10 powtórzeń na każdą stronę w 3 seriach. Ćwiczenie wzmocni tez mięśnie grzbietu.

Więcej

Leżąc na ławeczce płaskiej, zablokuj nogi o drążek, dłonie ułóż z tyłu głowy. Unieś lekko tułów, tak aby oderwać plecy od ławeczki. Wytrzymaj 5 sekund i powróć do pozycji początkowej. Ćwicz przez 1 minutę, a w drugiej serii wydłuż czas unieruchomienia w górze do 10 sekund.

Więcej

Na ławeczce skośnej, połóż się na plecach, głową w dół. Nogi zahacz o drążek, ręce spleć na karku. Unieś tułów jak najwyżej skręć się najpierw prawą, następnie lewą stronę i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 5 powtórzeń i 4 serie.

Więcej

Połóż się na ławeczce skośnej na plecach, głowa pod drążkiem do blokowania nóg, rękoma mocno chwyć drążek. W zwisie jednocześnie unoś obie nogi lekko ugięte w kolanach jak najwyżej. Pamiętaj, aby robić wdech wraz z napinaniem mięśni brzucha, a wydech w momencie powrotu do pozycji początkowej. Wykonaj ćwiczenie 20 razy w 2 seriach.

Więcej

Połóż się na prawym boku na ławeczce skośnej, tak aby leżeć na niej od pasa w dół. Górna część ciała ma być przedłużeniem ławeczki. Nogi zahacz o drążek, ramiona skrzyżuj na klace piersiowej. Wykonaj skłon w górę (do maksymalnego pułapu), wytrzymaj 3 sekundy i zrób skłon w dół. Powtórz 10 i zmień bok. Zrób 3 serie. Ważne jest, abyś nie schodziła tułowiem zbyt nisko, ani też nie odchylała się zbytnio do tyłu. Ruch ma być płynny.

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w zdjęcie

В интеренете нашел нужный веб портал про направление покраска бровей киев https://make-up.kiev.ua/pokraska-brovei.html
чехлы алиэкспресс

https://topobzor.info