Data publikacji:

5 ćwiczeń z gumą fitnessową na jędrny biust

Autor: Sylwia Stwora

Nie ma się co oszukiwać – żadne ćwiczenia nie sprawią, że rozmiar Twoich piersi cudownie zwiększy się przynajmniej o jeden w górę. Jednak regularny trening mięśni klatki piersiowej pomoże je unieść i nada im sprężystości, przez co będą ładnie się prezentować niezależnie od metryczki. Aby uzyskać jędrny biust, chwyć gumę fitnessową i skorzystaj z naszych propozycji ćwiczeń.

Przywiąż gumę do stabilnego punktu lub poproś siostrę/współlokatorkę/partnera, aby przytrzymał ją dokładnie w połowie. Stań tak, aby prawa stopa była wysunięta do przodu i lekko ugięta w kolanie. Trzymając końcówki gumy oplecione wokół dłoni, wykonuj rozpiętki - rozciągaj ją maksymalnie w poziomie i wracaj. Pamiętaj o mocnym ściąganiu łopatek. Ćwicz bez przerwy przez 30 sekund. Zmień nogę. Zrób 4 serie – dwie z wykrokiem na prawej nodze i dwie z lewą nogą wysunięta do przodu.

Usiądź na macie w siadzie skrzyżny. Opleć końcówki gum wokół dłoni i wyciągnij ręce przed siebie na wysokość klatki piersiowej (kciuki skierowane ku górze, ręce lekko zgięte w łokciach). Rozciągnij taśmę kierując dłonie na zewnątrz i wróć do pozycji wyjściowej. Ćwicz nieprzerwanie przez 30 sekund, odpocznij chwilę i wykonaj jeszcze 2 serie.

Zrób lekki wykrok, stając lewą stopą dokładnie na połowie gumy. Plecy proste, napięte mięśnie brzucha, nogi lekko ugięte, ręce przez sobą. Rozciągaj gumę, ściągając łopatki mocno w tył i wracaj do pozycji startowej – ręce uginają się w łokciach i chodzą blisko ciała. Wykonaj 4 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę.

Stań prosto, przełóż gumę fitnessową za plecy, a jej końce opleć wokół dłoni – trzymaj je na wysokości barków. Zaciśniętą pięść kieruj do przodu, tak jakbyś toczyła bokserski pojedynek z wyimaginowanym przeciwnikiem. „Zadawaj” ciosy naprzemiennie przez 30 sekund. Odpocznij i powtórz 3 razy.

Usiądź w siadzie prostym. Gumę zahacz o stopy dzieląc ją na dwie równe części. Końcówki owiń wokół dłoni. Plecy proste, mięśnie brzucha napięte. Rozciągaj taśmę tak, jakbyś coś przyciągała i odpychała. Pamiętaj o ściąganiu łopatek mocno w tył oraz trzymaniu ramion zgiętych w łokciach pod kątem prostym. Wykonaj po 15 powtórzeń w 3 seriach.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

аналоги виагры

best sex toys for women

Top 15 business books