Data publikacji:

5 ćwiczeń z gumami fitness na mocne ramiona

Autor: Sylwia Stwora

Ruchy wymagające od Ciebie sporego zaangażowania rąk, zwłaszcza nastawione na ich długotrwałe utrzymywanie w górze, sprawiają, że szybko zaczynasz odczuwać ból? Podpowiadamy, jak z użyciem gum fitness możesz zyskać mocne ramiona bez ich nadmiernego rozbudowywania.

Rozwiń na podłodze gumę fitness i stań na niej lewą stopą tak, aby podzielić ją dokładnie na dwie równe części. Chwyć jej końcówki, stań prosto, prawą nogą wykonuj lekki wykrok w tył i oprzyj ją na palcach stopy. Dłonie ustaw na wysokości bioder. Równocześnie unoś obie ręce w górę aż do poziomu barków. Wykonaj 15 powtórzeń i zmień nogę. Zrób 2 serie na każdą stronę.

Stań prosto obiema stopami na gumie. Chwyć jej końce, ręce swobodnie puszczone przed ciałem. Stopy i kolana złączone. Podciągaj równocześnie ramiona w górę, tak aby zginały się w łokciach, a te wychodziły do zewnątrz. Ruch zatrzymaj na wysokości klatki piersiowej i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy w 3 seriach.

Kolejne ćwiczenie z gumami fitness na mocne ramiona wymaga przywiązania ich do szczebelka drabinki lub innego stabilnego obiektu na wysokości około 30 cm. Usiądź w siadzie prostym na macie w odległości całej długości gum. Chwyć końcówki. Trzymając wyprostowane plecy, przyciągaj do siebie równocześnie dłonie, napinając maksymalnie przyrząd i wracaj do pozycji startowej (ruch jakbyś chciała wiosłować w poziomie). Wykonaj 2 serie po 15 powtórzeń.

Gumę przywiąż na wysokości około 50 cm. Połóż się na plecach, tyłem do drabinek na długość linki. Nogi uniesione, zgięte w kolanach pod kątem prostym. Chwyć końcówki gum. Unoś tułów w górę, jednocześnie przyciągając przyrząd do kolan. Zrób 10 powtórzeń w 2 seriach.

Gumę przewiąż na wysokość barków, chwyć jej końcówkę i trzymając w zgiętej prawej ręce za głową, stań tyłem w odległości ok. 1,5 m od drabinek. Lewa noga w lekkim wykroku. Prostuj rękę, jednocześnie przenosząc ją do przodu przed siebie i zatrzymując na wysokości czoła. Wykonaj po 10 powtórzeń na każdą rękę w dwóch seriach.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

http://pharmacy24.com.ua

сколько стоит виагра для мужчин

как продлить половой акт