Data publikacji:

5 ćwiczeń, które możesz wykonać przed telewizorem

Autor: Sylwia Stwora

Narzekasz na swoją figurę, ale zamiast iść na siłownię wolisz spędzić wieczór z ulubionym serialem lub filmem? Wykorzystaj czas kanapowego leniuchowania na poprawę sylwetki. Prezentujemy 5 ćwiczeń, które możesz wykonać przed telewizorem.

Ćwiczenie na mocne ramiona

Weź dwie butelki z wodą o pojemności 1 lub 1,5 litra albo co najmniej kilogramowe sztangielki i chwyć je nachwytem (wierzch dłoni na górze). Proste w łokciach ramiona ustaw kilka centymetrów od siebie. Stań w rozkroku (stopy na szerokości bioder) i pochyl tułów lekko do przodu. Równocześnie unieś dłonie i ramiona w górę (jakbyś wzruszała ramionami). Wytrzymaj 5 sekund, wróć do pozycji wyjściowej. Następnie odwiedź obie ręce jak najwyżej do tyłu (ręce proste w łokciach). Pozostań w tej pozycji 3 sekundy i wróć do postawy początkowej. W ten sposób zrobiłaś jedno powtórzenie. Dodaj do tego jeszcze 9 razy. Odpocznij chwilę i zrób drugą serię.

Ćwiczenie na płaski brzuch

Połóż się na plecach. Splecione dłonie ułóż z tyłu głowy. Nogi wyprostowane w kolanach leżą na podłodze. Staraj się równocześnie unosić tułów i proste nogi jak najwyżej. Wytrzymaj 2 sekundy i wróć do pozycji początkowej. Wykonaj 2 serie po 15 powtórzeń.

Ćwiczenie na szczupłe uda

W leżeniu na plecach, ręce ułóż wzdłuż tułowia, a nogi złączone w kolanach i wyprostowane unieś w górę, tak aby były ustawione pionowo do podłoża. Jednocześnie rozłączaj nogi aż poczujesz opór – mają tworzyć literę V. Zrób 20 powtórzeń w 2 seriach.

Ćwiczenie na kształtne pośladki

Klęknij w podporze przodem. Przedramiona oprzyj o podłoże. Unoś prawą nogę zgiętą w kolanie jak najwyżej do góry, wytrzymaj 5 sekund i opuść w dół. To samo zrób prawą nogą. Wykonaj po 10 powtórzeń na każdą stronę w 3 seriach.

Ćwiczenie na jędrny biust

Usiądź na brzegu kanapy lub krzesła. Nogi zgięte w kolanach, stopy oprzyj mocno o podłoże. Ramiona unieś, ugnij w łokciach pod kątem prostym i złącz. W dłonie weź litrowe butelki z wodą lub hantle o wadze 1-2 kg. Napnij mięśnie brzucha. Równocześnie odwódź ramiona na zewnątrz, rozciągając jak najbardziej klatkę piersiową. Wytrzymaj 2 sekundy i wróć. Zrób 15 powtórzeń w 3 seriach.

www.cialis-viagra.com.ua

best dildos on amazon

пролонгаторы