Data publikacji:

5 ćwiczeń na ładny biceps

Autor: Sylwia Stwora

Skupiając się na zniwelowaniu centymetrów w obwodzie brzucha, bioder czy ud, często zapominamy, że również ramiona wymagają odpowiedniego treningu, aby nie były obwisłe. Wykonując te 5 ćwiczeń przynajmniej 3-4 razy w tygodniu zyskasz ładny biceps.

Stań prosto w lekkim rozkroku (stopy na szerokości bioder), chwyć ciężarki tzw. chwytem młotkowym. Unieś jedną rękę aż do zgięcia jej pod kątem prostym, wytrzymaj 3 sekundy i powoli opuść rękę. Teraz wykonaj ten sam ruch drugą ręką. Wykonuj ćwiczenie naprzemiennie po 10 razy na stronę. Zrób 2 serie na każdy biceps.

Ugnij ramiona i unieś sztangielki, tak aby znalazły się na wysokości barków. Unoś równocześnie obie ręce w górę, aż do pełnego wyprostu w łokciach. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń.

Usiądź w szerokim rozkroku na krześle lub ławeczce. Chwyć w lewą dłoń (chwyt młotkowy) sztangielkę, łokieć oprzyj o wewnętrzną stronę prawego uda, a prawą rękę oprzyj o prawe udo. Unoś przedramię, aż sztangielka znajdzie się na wysokości klatki piersiowej, wytrzymaj 5 sekund i wróć do pozycji początkowej. Powtórz ćwiczenie po 10 razy na każdą stronę w 2 seriach.

Chwyć podchwytem sztangę (wierzch dłoni skierowany do podłogi) – ręce szeroko. Robiąc wdech podnoś sztangę uginając przedramiona aż znajdzie się na wysokości brody (pozostaw ok. 20 cm odległości), zatrzymaj na moment i wydychając powietrze opuść przedramiona. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

Ostatnie ćwiczenie na ładny biceps polega na wykonywaniu podobnego ruchu jak przy wcześniejszym ćwiczeniu, z tym że dłonie muszą być ustawione na sztandze wąsko. Wykonaj 2 serie po 10 powtórzeń.

https://steroid-pharm.com

https://winnerlex.com.ua

лучшие препараты для улучшения потенции