Data publikacji:

5 ćwiczeń pomagających zredukować cellulit

Autor: Sylwia Stwora

Pomarańczowa skórka jest zmorą wielu kobiet na całym świecie. Oprócz stosowania kremów i zabiegów, warto pamiętać o regularnych ćwiczeniach ujędrniających. Prezentujemy 5 ćwiczeń pomagających zredukować cellulit.

Połóż się na plecach, ręce ułóż wzdłuż ciała. Nogi unoś tak wysoko, by uda tworzyły z podłogą kąt prosty, a łydki były do niej równoległe. Przyciągaj kolana do klatki piersiowej, unosząc przy tym lekko pośladki. Ćwiczenie wykonuj na zmianę, wytrzymując 5 sekund.

Połóż się na prawym boku, tak aby ciało tworzyło jedną, prostą linię. Głowę połóż na prawym ramieniu, natomiast lewą rękę obok klatki piersiowej. Jedną nogę ugnij w kolanie, a tę wyprostowaną podnoś jak najwyżej do góry. Wytrzymaj 5 sekund i powoli opuść nogę, wracając do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtórz w 3 seriach  po 10-15 razy na każdą stronę.

Połóż się na brzuchu, tak aby ciało tworzyło linię prostą. Nogi trzymaj blisko siebie. Unoś je na zmianę do momentu, gdy poczujesz napięcie w pośladku. Wytrzymaj w tej pozycji przez 3-5 sekund, po czym swobodnie opuść nogi na podłogę. Ćwiczenie powtórz 10 razy w 2 seriach.

Ostatnim z 5 ćwiczeń pomagających zredukować cellulit wymaga, aby położyła się na prawym boku, a głowę podparła prawą ręką. Unoś lewą nogę jak najwyżej, starając się nie zginać jej w kolanie. Zrób 20 powtórzeń, po czym przewróć się na lewy bok i wykonaj to samo. Całość powtórz w 2 seriach.

Нандролона деканоат купить

farm-pump-ua.com/oksaver.html

http://www.farm-pump-ua.com