Data publikacji:

5 ćwiczeń redukujących boczki

Autor: Sylwia Stwora

W języku angielskim fałdki tłuszczu wylewające się spod źle dopasowanej czy za krótkiej bluzki określa się mianem muffin-top. Jednak w porównaniu ze smaczną babeczką nadmiar ciała nie wygląda apetycznie. Prezentujemy 5 ćwiczeń redukujących boczki, które przyniosą rezultaty, jeśli poświęcisz na nie kwadrans każdego dnia.

Stojąc w szerokim rozkroku, unieś wyprostowane ramiona na wysokość barków i na przemian przechylaj się w bok, tak jakby ktoś Cię ciągnął za rękę. Zrób 20 powtórzeń na lewą i prawą stronę w 2 seriach. Pamiętaj o tym, że plecy mają być proste, stopy nie mogą odrywać się od podłoża, a biodra mają być nieruchome.

Połóż się na lewym boku, nogi zegnij w kolanach pod kątem prostym, dłonie oprzyj o tył głowy. Unieś tułów i ramiona na maksymalną wysokość, a będąc w górze wykonaj skręty. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę.

Połóż się na brzuchu, stopy oprzyj na palcach, a dłonie połóż na wysokości barków. Napinając mięśnie brzucha, unieś się w górę na prostych rękach, tak aby głowa, tułów i nogi tworzyły linię prostą. Uginając prawą nogę, przenieś ją do lewego boku, wytrzymaj 3 sekundy i wróć do pozycji początkowej. Powtórz to samo na lewą stronę. Wykonaj po 15 powtórzeń na oba boki w 2 seriach.

Z boczkami poradzą sobie także brzuszki skośne. Połóż się na plecach, a nogi wyprostowane w kolanach unieś do pionu. Podnoś tułów, naprzemiennie wyciągając lewą rękę do prawej nogi i odwrotnie. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń.

music video

hallmark mystery movies

готовые шторы одесса