Data publikacji:

5 ćwiczeń z workiem power bag

Autor: Sylwia Stwora

Dotychczas jako obciążenie stosowałaś sztangę, hantle, kettlebell czy piłkę lekarską i szukasz kolejnego przyrządu do urozmaicenia treningów? Poznaj 5 ćwiczeń z workiem power bag, które pomogą Ci pracować nad równowagą i stabilizacją postawy, a także wspomogą dążenie do wymarzonej sylwetki.

Aby wzmocnić ręce, chwyć za uchwyty worka. Trzymając obciążenie na prostych rękach blisko ciała, zrób lekki opad tułowia w przód (zachowaj naturalną krzywiznę kręosłupa). Zginaj ramiona w łokciach, tak aby przyciągać worek do klatki piersiowej. Wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 3 serie po 15 pociągnięć.

Silne ramiona oraz mocne mięśnie zespołu prostownika grzbietu, a także pośladkowe i dwugłowe ud osiągniesz wykonując martwy ciąg z workiem power bag. Stań prosto. Nogi i ramiona wyprostowane. Worek na wysokości bioder. Klatka piersiowa wypchnięta lekko do przodu. Opuszczaj tułów w dół, przesuwając obciążenie jak najbliżej ciała. Pamiętaj o prostych plecach i patrzeniu przed siebie. Wróć do pozycji startowej. Powtórz martwy ciąg wolno 5 razy w 3 seriach.

Stań prosto w lekkim rozkroku. Worek umieść między ramionami a klatką piersiową – trzymając ręce w pozycji kołyski. Zrób wypad prawą nogą do przodu, wykonaj na niej przysiad ze skrętem tułowia w prawo. Wróć do pozycji wyjściowej. Potwórz na lewą stronę. Wykonaj po 15 powtórzeń na stronę w 3 seriach.

Połóż się na macie, worek trzymaj na wysokości klatki piersiowej. Nogi uniesione w górę (proste lub skrzyżowane w kostkach). Podnoś tułów w górę (tak jak przy tradycyjnych brzuszkach). Zrób po 15 powtórzeń w 2 seriach.

Połóż worek przed sobą. W podporze przodem oprzyj na nim dłonie. Jedna noga zgięta blisko klatki piersiowej, druga wyprostowana. Wykonuj przeskoki z nogi na nogę przez 15-30 sekund. Odpocznij i wykonaj jeszcze 3 serie.

Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

https://steroid.in.ua

http://www.biceps-ua.com