Data publikacji:

5 ćwiczeń wysmuklających masywne uda

Autor: Sylwia Stwora

Stań prosto, ręce oprzyj na biodrach. Zrób możliwie jak największy krok w lewo, zejdź do przysiadu na lewej nodze pochylając tułów lekko do przodu, wróć w górę i od razu zrób wahadełko lewą nogą (unieś ją jak najwyżej przed sobą do prawej strony, a potem w bok). Powtórz 10 razy na każdą stronę w 3 seriach.

Więcej

Stopy rozstaw na szerokość bioder. Wykonaj głęboki przysiad, a po wyjściu w górę odchyl prawą nogę jak najwyżej w bok. Wracając od razu zejdź do przysiadu i wymachu lewej nogi. Ćwicz przez 30 sekund. Zrób krótki odpoczynek i powtórz jeszcze 2 serie.

Połóż się na plecach, nogi wyprostowane, ręce wzdłuż tułowia. Unieś proste nogi w górę na wysokość bioder, rozszerz je do boku, ponownie złącz, następnie wykonaj nożyce w pionowe (5 razy na każdą nogę) i wróć do pozycji wyjściowej. Cały cykl powtórz 5 razy w 4 seriach.

Więcej

Leżąc na boku (głowa oparta na prawej dłoni), prawą nogę pozostaw wyprostowaną na podłożu. Lewą nogę zegnij, a jej stopę ustaw przed kolanem leżącej nogi. Unieś prawą nogę do góry, zatrzymaj ruch na 3 sekundy i opuść ją. Powtórz 15 razy i zmień stronę. Wykonaj po 3 serie na każdą nogę.

Więcej

Kolejne ćwiczenie, które pomoże wyszczuplić masywne uda polega na robieniu wymachów. Mając proste nogi pochyl się w przód, tak aby oprzeć całe dłonie na podłożu (powinnaś być wygięta jak litera V). Unieś prawą nogę prostą w kolanie jak najwyżej, wytrzymaj 3 sekundy i schodząc w dół przenieś ją zginając w kolanie do boku. Wytrzymaj trzy sekundy i ponownie unieś nogę w górę. Powtórz 10 razy i zmień stronę. Wykonaj 2 serie.  

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

купить таблетки сиалис в украине

на сайте biceps-ua.com

femdom strapon