Data publikacji:

7 zdrowych nawyków, które powinnaś wprowadzić już dziś!

Autor: Paulina

Drogę do sukcesu pokonuje się małymi kroczkami. Jeśli chcesz być prawdziwie fit, to koniecznie zacznij od wprowadzenia kilku zdrowych nawyków. Przekonaj się, jak łatwo prowadzić zdrowy styl życia.

Nawet nie wiesz, jak wiele pozornie nieliczących się czynności może pomóc Ci zadbać o siebie. Zobacz sama i zacznij działać!

1. Zrezygnuj z windy

Mieszkasz na 3. piętrze? Rewelacja! W takim razie zacznij chodzić po schodach. Po kilku dniach i kilku kursach góra-dół, dół-góra wejdzie Ci to w krew, a Ty poczujesz się dużo lepiej.

2. Wysiadaj wcześniej

Jeździsz do pracy komunikacją miejską? Wysiądź 1-2 przystanki przed swoim właściwym celem. Spokojny spacer pomoże Ci się dotlenić, a Ty dotlenisz się i naładujesz pozytywną energią na cały dzień. Jedziesz samochodem? Zaparkuj w większej odległości od miejsca pracy.

3. …lub przesiądź się na rower

Podróż rowerem jest lekka i przyjemna. Jeżeli dostosujesz się do przepisów ruchu drogowego i zadbasz o bezpieczeństwo jazdy, to znacznie szybciej dotrzesz na uczelnię lub do pracy. Rowery nie stoją w korkach - to fakt!

4. Zrób przysiad podczas podnoszenia przedmiotów

Musisz podnieść coś z podłogi? Nie schylaj się, tylko wykonaj przysiad. Popracujesz nad zgrabnymi nogami i pośladkami, a także zabezpieczysz kręgosłup. Wiele osób doznaje urazów przez niewłaściwe podnoszenie i dźwiganie ciężkich rzeczy.

5. Ustaw przypomnienie

Masz problem z wprowadzeniem regularnych pór posiłków? Ustaw przypomnienie w telefonie. Dzięki temu nauczysz swoje ciało kontrolować stan głodu, a Ty będziesz wiedzieć, co i kiedy jadłaś. Koniec z podjadaniem!

6. Rób listę zadań

Na początku każdego dnia przygotuj listę celów głównych. Następnie rozpisz, etap po etapie, drogę do ich realizacji (czynności niezbędne). Harmonogram pracy pomoże Ci uporządkować dzień, w tym zaplanować pory posiłków. Kontrolując na bieżąco postępy, możesz spokojnie i bezstresowo przechodzić do następnych zadań. Szanuj swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

7. Przelej wodę do bidonu z miarką

Nie kontrolujesz ilości wypijanej w ciągu dnia wody? Przelej ją do przezroczystego bidonu z miarką lub zaznaczaj na butelce poziom po każdym wziętym łyku. Szybko nabierzesz nawyku częstszego sięgania po napój.

danabol-in.com

https://steroid.in.ua