Data publikacji:

Akcesoria i gadżety dla biegacza na zimę

Autor: Paulina

Zimą nie zwalniasz i dalej kontynuujesz treningi? W takim razie mamy coś specjalnie dla Ciebie – przydatne gadżety na bieganie zimą. Mamy nadzieję, że z nimi bieganie będzie jeszcze łatwiejsze.

Zimowe bieganie nie zawsze jest proste. Jednak za pomocą kilku gadżetów możemy znacznie ułatwić sobie nasze najbliższe treningi. Sprawdźmy, jakie akcesoria znajdziemy w sklepach.

Nakładki antypoślizgowe na buty

Zimą bywa ślisko. W takich warunkach nie trudno jest o kontuzje. Przydać się nam mogą zatem wszelkie akcesoria, która zwiększą przyczepność podeszwy i ograniczą ślizganie. Skuteczne mogą okazać się antypoślizgowe nakładki na buty. Pozwalają utrzymać równowagę i zabezpieczają przed poślizgiem.

Na grafice: 1. Antypoślizgowe nakładki na buty Yaktrax, 75 zł

Więcej antypoślizgowych nakładek na buty znajdziesz TUTAJ.

Elementy odblaskowe

Zimowe miesiące to czas, kiedy na zewnątrz bardzo szybko robi się ciemno. Dla wszystkich biegających po zmroku polecamy odblaskowe elementy, dzięki którym będziecie lepiej widoczni. Sięgnij po wszelkiego rodzaju opaski, odblaskowe pokrowce na telefon i kamizelki.

Na grafice: 1. Kamizelka odblaskowa Avento, 24,95 zł

Więcej odblasków do biegania znajdziesz TUTAJ.

Stuptuty

Zastawiasz się, jak uchronić stopy przed przemoczeniem? Skorzystaj z rozwiązania znanego wszystkim piechurom. Dodaj do swojego wyposażenia tzw. stuptuty, które chronią przed wpadaniem do wnętrza butów błota i śniegu. Do wyboru mamy wersję krótszą i dłuższą.

Na grafice: 1. Stuptuty Salomon, 129 zł

Więcej akcesoriów do biegania znajdziesz TUTAJ.

Multifunkcyjna chusta

Multifunkcyjna chusta chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowany w niej oddychający materiał gwarantuje świetne odprowadzanie wilgoci. Żywe kolory dodadzą chęci do treningu nawet w najbardziej ponury dzień. Z chustą możesz zrobić naprawdę wiele rzeczy – założyć jako szalik, czapkę lub opaskę. Na większy mrozy polecamy jednak czapkę w stylu kominiarki (sprawdź tutaj).

Na grafice: 1. Chusta Buff, 149 zł 

farm-pump-ua.com

www.biceps-ua.com/peptydy.html

via-generici.com/comprare/avanafil