Data publikacji:

Body Balance – na czym polega?

Autor: Sylwia Stwora

Potrzebujesz się odprężyć po ciężkim dniu? A może chciałabyś popracować nad wzmocnieniem mięśni i poprawą ich wyglądu niekoniecznie katując się dynamicznymi ćwiczeniami? Wybierz się na zajęcia o nazwie Body Balance.

Trening Body Balance, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na poszukiwaniu równowagi zarówno psychicznej, jak również harmonii ducha z ciałem. Ta forma aktywności fizycznej czerpie inspirację z jogi, pilatesu, a także tai-chi i łączy je w zajęcia gimnastyczne pozwalające odnaleźć spokój, odprężenie, równowagę wewnętrzną.

Jednocześnie podwyższa świadomość ciała przez co umożliwia odpowiednią pracę nad wzmocnieniem wszystkich partii mięśni i trzymaniem równowagi. Body Balance jest także idealnym sposobem na poprawę samopoczucia i odnowienie sił witalnych.

W czasie zajęć Body Balance wraz z odpowiednią techniką oddychania i koncentracji łączy się ćwiczenia gimnastyczne (stopniuje się je od najłatwiejszych do trudnych) oraz rozciągające. Całości towarzyszy łagodna, wyciszająca muzyka. Trening trwa zwykle 55 minut, z czego pierwsze ok. 5 minut poświęcane jest na rozgrzewkę z elementami tai-chi, 45 minut na fazę właściwą, czyli połączenie jogi i pilatesu, a 10 minut poświęcane jest relaksację i medytację.

Wybierając się na Body Balance należy zabrać ze sobą wygodny, niekrępujący ruchów i lekki strój. Ćwiczy się bez butów. Zaczynając przygodę z tą formą pracy nad sylwetką oraz psychiką, najlepiej wybrać się na kilka zajęć pod okiem profesjonalnego instruktora. Potem możesz ćwiczyć sama w domu, posiłkując się np. filmikami znalezionymi w internecie czy płytami DVD z całymi planami treningowymi Body Balance.

сиалис отзывы мужчин

купить виагру в интернете

sledoc.com.ua