Data publikacji:

Buty do fitnessu – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Przed Tobą pierwsze zajęcia fitness i kompletowanie stroju? A może jesteś zagorzałą bywalczynią siłowni i dotychczasowa treningowa para butów już się wysłużyła? Sprawdziliśmy, które buty do fitnessu zapewnią Ci komfort i radość z podejmowanego wysiłku fizycznego.

Treningowe obuwie dla aktywnych kobiet posiada wierzchnie osłony syntetyczne, wsparcie dla przedniej części stopy, podkładkę w pięcie i wyściełaną nakładkę. W połączeniu z dobrą wentylacją, nierysującą nawierzchni podeszwą i dopasowywaniem się do ruchów stopy, zapewnia pełen komfort w trakcie intensywnych ćwiczeń.

Model w przyciągającym wzrok kolorze oraz z ciekawym wzorem w panterkę daje Ci pełną kontrolę w trakcie każdego ruchu. Buty do fitnessu wspiera technologia ClimaCOOL odpowiedzialna za wysoką wentylację stopy. Natomiast podeszwa zawijająca się na cholewę zadba o odpowiednią stabilność. Nierysujący nawierzchni i giętki spód zapewnia dobrą przyczepność do podłoża.

Więcej

W tym modelu będziesz czuła się jakbyś ćwiczyła na bosaka. Wyprodukowane z materiałów syntetycznych buty do fitnessu dla kobiet są niezwykle lekkie i elastyczne, dzięki zastosowaniu pianki Phylon. Obuwie pomoże Ci efektywniej pracować nad mocniejszymi mięśniami nóg, a jednocześnie nie będzie obciążać kończyn.

Więcej

Model z wysoką cholewą zapewnia stopie dużą elastyczność, równocześnie zmniejszając ryzyko kontuzji. Obecność osi obrotu w przednim panelu podeszwy sprawia, że buty do fitnessu sprawdzą się także w trakcie tańca czy aerobiku. Obuwie gwarantuje stopie wysoką oddychalność, dzięki czemu zyskasz pełen komfort podczas nawet bardzo dużego wysiłku.

Więcej

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

www.steroid-pharm.com/danabol.html

www.medicaments-24.net

biceps-ua.com/universal-animal-pak-44-packs.html