Data publikacji:

Ćwiczenia dla osób zapracowanych

Autor: Sylwia Stwora

Urwanie głowy w pracy i natłok obowiązków w domu oraz związanych z rodzinnymi sprawami często skutecznie pozbawia nas czasu na podejmowanie regularnej aktywności fizycznej. Jednak nawet siedząc osiem godzin za biurkiem można zadbać o swoje ciało. Prezentujemy ćwiczenia dla osób zapracowanych.

Wbrew pozorom czas spędzony przy biurku nie musi ograniczać się do siedzenia, które w połączeniu z nieregularnym i niezdrowym jedzeniem sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Warto wykonywać np. raz na godzinę małą gimnastykę, aby nie stracić energii, pozbyć się zmęczenia, senności i poprawić koncentrację.

Wykorzystuj momenty przejścia do punktu ksero czy toalety na przysiady, podskoki, szybki marsz, wypady w przód, itp. Możesz też zabrać do biura małe hantelki i w wolnej chwili ćwiczyć bicepsy i tricepsy. Z kolei w trakcie przerwy obiadowej wybierz się na spacer w szybkim tempie do pobliskiego parku lub pokonaj marszobiegiem kilka okrążeń wokół budynku. W ten sposób także dotlenisz organizm. Zamień również windę na schody.

Ćwiczenia w trakcie godzin pracy w żadnym wypadku nie zastąpią pełnowymiarowego treningu, dlatego warto tak zaplanować weekend, aby oprócz relaksu również nadrobić zaległości z roboczego tygodnia.

bcaa купить

danabol-in.com

https://pharmacy24.com.ua