Data publikacji:

Ćwiczenia na ładny biust

Autor: Sylwia Stwora

Jedne kobiety narzekają na to, że jest zbyt mały, drugie, że za duży, trzecie, że mało jędrny, a jeszcze inne skarżą się na jego opadanie. Na szczęście, wykonując proste ćwiczenia możemy zyskać ładny biust, który będzie przyciągał męskie spojrzenia, bez konieczności sięgania po chirurgiczną pomoc.

W wymodelowaniu ładnego biustu sprzymierzeńcem będzie bardzo proste ćwiczenie, polegające na napinaniu mięśni w pozycji stojącej (w lekkim rozkroku) lub w siadzie tureckim. Złóż ręce na wysokości klatki piersiowej, tak jak do modlitwy (palce proste) i dociskaj dłonie jak najmocniej do siebie przez 3-5 sekund. Potem rozluźnij się i powtórz ćwiczenie 10-15 razy. Pamiętaj o prostych plecach.

Jeśli nie jesteś zadowolona z rozmiaru swojego biustu czy z faktu, że nie jest on zbyt elastyczny pomocne będą pompki w wersji damskiej. W klęku podpartym ustaw dłonie trochę szerzej niż barki, natomiast kolana i stopy - na szerokość bioder. Ewentualnie możesz spleść stopy i unieść je w górę. Bez odrywania nóg w części od kolana do stopy, uginaj ramiona, opuszczając jak najniżej klatkę piersiową, a potem wróć do pozycji wyjściowej poprzez pełny wyprost rąk w łokciach. Pamiętaj, aby ruch w dół odbywał się klatką piersiową, a nie biodrami.

Do motylków potrzebne będą Ci dwa ciężarki o wadze 1 lub 2 kg. Stań w lekkim rozkroku. Ręce, proste w łokciach i z obciążeniem w dłoniach zwróconych grzbietami do tyłu, unieś równocześnie w górę do poziomu barków, wytrzymaj 3 sekundy, obróć dłonie pod kątem prostym i wycofaj ręce do tyłu. Wytrzymaj chwilę i wróć do przodu, a następnie opuść ręce. Powtórz 10 razy. Teraz połóż się na plecach na podwyższeniu np. stopniu stepu i wyciągnij przed siebie ręce, a następnie rozchylaj je na boki i opuszczaj w dół, zginając łokcie. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz 15 razy.

Aby zyskać ładny biust, zainwestuj w szarfę lub sznurek i w rękach prostych w łokciach przeciągaj go raz w prawą, raz w lewą stronę za swoimi plecami. Łokcie trzymaj blisko ciała. Powtórz 15 razy w dwóch seriach na każdą stronę.

steroid-pharm.com

www.swiss-apo.net/en/products/orlistat

http://youtube.com/