Data publikacji:

Ćwiczenia na ławeczce

Autor: Sylwia Stwora

W zależności od modelu - skośna, pozioma, z wyciągiem, z modlitewnikiem czy ze stojakiem pod sztangę, umożliwia pracę nad różnymi partiami mięśni. Oto kilka ćwiczeń na ławeczce, które poprawią wygląd Twojego brzucha, bicepsów, ramion czy klatki piersiowej.

Na ławeczce poziomej, skośnej oraz z dodatkiem stojaka z powodzeniem możesz budować mięśnie klatki piersiowej poprzez wyciskanie sztangi. Połóż się, tak aby głowa, tułów oraz biodra znajdowały się na ławeczce. Stopy ustaw w lekkim rozkroku, opierając je mocno o podłoże. Sztangę złap nachwytem (grzbiety dłoni na zewnątrz, kciuk trzyma ją od dołu), rozstawiając dłonie szerzej niż barki. Zsuń sztangę ze stojaka i z wyprostowanych w łokciach rąk powoli opuszczaj ją jak najbliżej klatki piersiowej. Potem wróć do pozycji wyjściowej. Zacznij od 2 serii po 8-10 powtórzeń i stopniowo zwiększaj liczbę wyciśnięć.

Ćwiczenie możesz zmodyfikować, kładąc się na ławeczce skośnej głową w dół. Chwyć obciążniki nachwytem, ręce unieś nad klatkę piersiową, a następnie powoli je opuszczaj, aż łokcie znajdą się w najniższym dla Twoich możliwości punkcie. Wyprostuj ręce i powtórz 10 razy w 2 seriach.

Ławeczka może posłużyć również do wykonywania grzbietów, jak i brzuszków w wersji tradycyjnej czy skośnej. W wersji z modlitewnikiem sprawdzi się jako siedzisko przy modelowania bicepsa.

swiss-apo.net/es/comprar/lovegra

http://pharmacy24.com.ua

сиалис для мужчин