Data publikacji:

Ćwiczenia na pośladki w 10 minut

Autor: Joanna Stanuch

Nie ukrywajmy – każda z nas chce, aby prezentowały się zachwycająco. Moda na małe pupy już dawno odeszła do lamusa – teraz robimy wszystko, by były jak najbardziej wydatne. Krokiem do osiągnięcia celu będą rzecz jasna odpowiednie ćwiczenia na pośladki wykonywane regularnie. Dziś polecam wam trening, który od pewnego czasu sama wykonuję.

Jeśli jesteście zajęte i jedyna aktywność, na jaką macie czas sobie pozwolić to poranny jogging do autobusu, mam dla was propozycję 10 minutowego treningu wraz z Pamelą z Fit Lovers. Tą krótką chwilę w ciągu dnia na pewno każda z nas wygospodaruje, a uwierzcie mi – nawet 10 minut dziennie tyle wystarczy, by po czasie zauważyć pozytywne efekty w postaci bardziej jędrnych pośladków.

Ćwiczenia na pośladki z Fit Lovers wykonuję już od jakiegoś czasu i z każdym treningiem odczuwam różnicę! Jędrne pośladki nie wymagają katorżniczych ćwiczeń, lecz wytrwałości, systematyki i wygodnej maty do ćwiczeń. Zresztą, same zobaczycie – po tych 10 minutach zdecydowanie odczujecie, że pośladki wykonały kawał dobrej pracy.

Źródło: Youtube/Fit Lovers

Ćwiczenie na pośladki nr 1:  unoszenie bioder

Pierwsze, popularne ćwiczenie na jędrne pośladki będzie także dobrą rozgrzewką. Połóż się na plecach, ramiona ułóż wzdłuż ciała, rozsunięte stopy ustaw równolegle. Przez minutę wykonuj unoszenie i opuszczanie bioder wraz z jednoczesnym zaciskaniem pośladków. Pamiętaj, aby nie dotykać pośladkami podłoża. Warto też na koniec zostawić biodra w górze i przez 30 sekund wykonać pulsowanie, oczywiście bez opuszczania bioder.

Ćwiczenie na pośladki nr 2: dodaj  zbliżanie kolan

Kolejne ćwiczenie wykonaj identycznie jak pierwsze, jednak podczas wzniosu bioder zbliżaj do siebie kolana.

Ćwiczenie na pośladki nr 3: unoszenie nóg

Leżąc na plecach unieś wyprostowaną, lewą nogę w gorę. Następnie, unieś biodra w górę, a nogę powoli opuść. Unieś nogę ponownie jak najwyżej, kończąc ćwiczenie opuszczeniem bioder na podłogę. Po minucie ćwiczenia, zostań w górze i z wyprostowaną nogą wykonuj pulsacyjne ruchy przez 30 sekund. Po tym czasie wykonaj tą samą serię ponownie dla drugiej nogi.

Ćwiczenie na pośladki nr 4: wyprost nogi w podporze na łokciach

Podeprzyj się na łokciach i kolanach. Lewą nogę wyprostuj, a następnie rytmicznie unoś jak najwyżej, kierując palce stóp ku ziemi. Po minucie wykonaj ćwiczenie dla drugiej nogi. Przy tym ćwiczeniu pamiętaj o napiętym brzuchu i prostych plecach.  Nie wyginaj kręgosłupa, bo grozi to kontuzjami i niepotrzebnym stresem.

Ćwiczenie na pośladki nr 5: zarzucanie nóg

Ćwiczenie wykonujemy analogicznie do poprzedniego z tym, że nogę zginamy w kolanie i energicznie „zarzucamy” za siebie. Piętę mocno kierujemy ku górze. Wykonaj ćwiczenie dla obydwu nóg.

Ćwiczenie na pośladki nr 6: pozycja sikającego psa :)

Co tu dużo mówić – każdy z nas chyba wie, o co chodzi :) Pozostając w podporze zginamy nogę w kolanie i wyrzucamy ją w bok - przez minutę jedną, później drugą. Pamiętaj by podczas ruchu nogą, nie wyginać całego ciała, tułów zostaje nieruchomy, pracuje pośladek i noga.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej przeczytaj: 4 ćwiczenia na kształtne pośladki. A jakie są wasze ulubione ćwiczenia dla pięknych, jędrnych pośladków?

www.steroid-pharm.com

http://pills24.com.ua

dapoxetine comprare