Data publikacji:

Czapki i opaski do biegania w zimie – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Odpowiednia ochrona głowy i uszu podczas treningu w mroźne dni jest równie ważna jak właściwie dobrana odzież – ma chronić przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie oddychać i być dopasowana do ciała, aby nie utrudniać poruszania się. Prezentujemy czapki i opaski do biegania w zimie, które pozwolą czerpać pełną przyjemność z zajęć, są praktyczne, bo można je wykorzystać również w trakcie szaleństw na stoku, a jednocześnie są oryginalne.

Dwustronna czapka do biegania w zimie posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do głowy, zapewniając pełen komfort w trakcie treningu. Specjalne otwory zadbają o odpowiednią wentylację, a odblaskowe logo zwiększy poziom Twojego bezpieczeństwa na trasie.

Termoaktywna czapka do biegania w zimie od wewnątrz jest ocieplana. Wyprodukowano ją z elastycznego, oddychającego materiału. Czapka szybko wysycha, ma płaskie szwy (zmniejszają ryzyko nieprzyjemnych otarć) i nadaje się także pod kask narciarski czy snowboardowy.

Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania i minimalizm to w miejsce szalika/buffa i czapki postaw na kominiarkę. Model w czarnym kolorze, dzięki anatomicznemu krojowi będzie idealnie leżeć na głowie i szyi, a odblaskowe napisy zwiększą Twoją widoczność po zmroku i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Ocieplana czapka biegowa jest dwustronna, a dzięki właściwościom oddychającym pozwala szybko odprowadzić pot pozostawiając skórę głowy suchą, a Tobie zapewniając pełną przyjemność w trakcie treningu. Dodatek elastanu sprawia, że model jest elastyczny i dobrze dopasowuje się do kształtu głowy, gwarantując pełne zakrycie uszu.

Opaska do biegania w zimie to propozycja dla Ciebie, jeśli w trakcie zimowych miesięcy nie jesteś zwolenniczką czapek i innych okryć głowy. Dzięki panelom meshowym z tyłu głowy, zapewnia dobry przepływ powietrza. Odblaskowy kolor poprawi Twoją widoczność, a specjalne profilowanie – doskonale ochroni uszy i czoło.

Barwna opaska do biegania powstała z lekkiego materiału, co w połączeniu z płaskimi szwami nie powoduje ucisku i bolesnych otarć. Obecność polaru oraz wyprofilowany kształt chroni przed utratą ciepła, a technologia Wind Stopper zabezpiecza przed wiatrem.

* Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

http://steroid-pharm.com

http://ka4alka-ua.com