Data publikacji:

E-trenerzy: ich znajdziesz w sieci! Odcinek 3. Mel B

Autor: Marta Nikodem

Mel B uważam za jedną z najbardziej motywujących gwiazd. Przygotowałam trochę informacji i ciekawostek o instruktorce oraz kilka moich ulubionych treningów.

Melanie Brown (czyli Mel B) urodziła się w Wielkiej Brytanii, jest znana nie tylko z niezwykle efektywnych treningów. Jest także piosenkarką (pewnie pamiętacie ją ze Spice Girls?), aktorką telewizyjną i teatralną, jurorką w programach telewizyjnych oraz prezenterką.

Nasza trenerka ma 165 cm wzrostu i waży 59 kg. Jest matką trójki dzieci, w co aż ciężko jest uwierzyć patrząc na jej spektakularną figurę. Gdzieś przeczytałam, że przytyła podczas jednej z ciąż aż 33 kilogramy. Natomiast szybko przystąpiła do intensywnych treningów, stosowała dietę i w pół roku udało jej się zrzucić aż 15 kilogramów! Czy istnieje lepsza rekomendacja jej treningów?

Uwielbiam ćwiczyć z Melanie! Zazwyczaj popołudniami wygospodarowuję sobie godzinkę, wskakuję w dresy, rozkładam matę do ćwiczeń i włączam jej treningi na YouTube. Nastroju na ćwiczenia nie trzeba mieć, Mel nam go zapewni :) Niesamowite jest to, ile ona ma w sobie energii, pasji i zaangażowania!

Mel B Totally Fit 2x DVD znajdziesz od 38,56 zł np. tutaj. Ten zestaw dwóch płyt jest dobrą propozycją na prezent dla miłośniczki fitnessu.

Jest w sieci filmik z 5-minutową rozgrzewką przygotowaną przez Mel, który znajdziecie TUTAJ. Często z niej korzystam. Prawdziwym hitem jest natomiast jej 10 minutowy trening pośladków, który znajdziecie TUTAJ. Został wyświetlony ponad 5 milionów razy! Sporym atutem tych filmów jest to, że wszystkie treningi są nagrywane w wyjątkowej scenerii. Wrzucam jeszcze mój ulubiony 20 minutowy trening całego ciała, w którym znajduje się między innymi Plank oraz butelki z wodą jako obciążenie :)

Godne polecenia jest również niesamowite 30 dniowe wyzwanie z Mel B :) Na YouTube znajdziecie treningi na poszczególne dni tygodnia. Może któraś z Was już próbowała?

Jeśli chcecie dowiedzieć się co nie co o innych trenerach to zapraszam na pozostałe wpisy z tego cyklu.

Klikając tutaj znajdziecie wpis o Jillian Michaels.

A tutaj znajdziecie wpis o Tiffany Rothe.

Декабол купить

http://www.farm-pump-ua.com/

анаболики купить украина