Data publikacji:

FIWE 2015: Międzynarodowe Targi Branży Fitness i Wellness

Autor: Paulina

Już teraz zarezerwujcie sobie drugi wrześniowy weekend. Czeka Was jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Sprawdźcie, co będzie się działo podczas FIWE 2015!

FIWE 2015 - Międzynarodowe Targi Branży Fitness i Wellness to jedna z najbardziej prestiżowych imprez, skoncentrowanych na sektorze biznesowym. Podczas trwania targów, Warszawskie Centrum EXPO XXI przeżywa prawdziwe zatrzęsienie. Dosłownie i w przenośni. Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, które zgromadziłoby równie wielu przedstawicieli rynku Fitness i Wellness.

Odbywające się w tym roku 12 i 13 września (sobota-niedziela) FIWE 2015 otworzy przed zwiedzającymi wrota do nieznanych im do tej pory sfer branży. Nie tylko zapoznacie się z najświeższymi doniesieniami z rynku, ale także zyskacie szansę na nawiązanie cennych kontaktów czy pozyskanie inwestorów.

Źródło: materiały prasowe

Wydarzenia zostały pogrupowane w cztery bloki:

 • strefa B2B: trzon FIWE 2015 - stoiska wystawców, promocja i prezentacja oferty producentów oraz usługodawców (fitness, wellness);
 • FIWE EXPERTS: strefa edukacji - zespół wydarzeń towarzyszących dedykowanych przedstawicielom branży, skupiających się na treściach informacyjno-edukacyjnych (panele dyskusyjne, wykłady, seminaria, szkolenia);
 • FIWE BODYBUILDING: zawody kulturystyczne będące eliminacjami do Arnold Classic Europe 2015;
 • FIWE Open: przestrzeń dla wszystkich miłośników sportu, fitnessu i zdrowego stylu życia. W ramach bloku będziecie mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez światowych instruktorów i trenerów działającymi przy współpracy z marką Reebok.
 • Więcej

  Śledzisz branżę fitness i wellness? FIWE 2015 będzie dla Ciebie niepowtarzalną okazją, żeby spotkać wszystkie wielkie postaci fit świata w jednym miejscu! Ambasadorami imprezy są m.in.: Sylwia Szostak, Akop Szostak, Simeon Panda, Mariusz Mróz, Daniel Omielańczuk, Paweł Głuchowski i Michał Karmowski!

  [blockquote pull="" align="left" attributed_to="" attributed_to_url="{{attributed_to_url}}"]

  Zapraszamy Was 12 i 13 września do Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Targi będą otwarte przez dwa dni w godzinach 9.30-17.30.

  Wstęp: płatny (konieczność zakupu biletu)

  Więcej informacji znajdziecie na stronie Organizatora oraz na Facebooku.[/blockquote]

  https://pills24.com.ua

  Super Kamagra en ligne