Data publikacji:

Gdańsk: Fit Festival 2015 28.02-1.03

Autor: Paulina

Już w najbliższy weekend gdańska hala AmberExpo przemieni się w prawdziwą świątynie sportu i zdrowego stylu życia. Zapraszamy na ekscytujący Fit Festival 2015.

Tegoroczny Fit Festival zapowiada się naprawdę obiecująco. Przez dwa dni hala AmberExpo będzie gościć przedstawicieli branży fitness i amatorów zdrowego trybu życia. Podczas targów zaprezentują się m.in. producenci akcesoriów sportowych i kosmetyków, kluby fitness, siłownie. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami, nowinkami technologicznymi oraz atrakcyjnymi ofertami dostępnymi na rynku.

Największą atrakcją będą jednak wydarzenia sportowe. W programie zaplanowano zawody, pokazy, seminaria i maratony fitness. Zawodnicy będą rywalizować w dyscyplinach sylwetkowych oraz siłowych. Będziecie mogły podziwiać zmagania w armwrestlingu, wyciskaniu ciężarów, cross ficie. Warto również zajrzeć na zawody kulturystyczne i bikini fitness.

Wszystkim chcącym sprawdzić swoje możliwości polecam wzięcie udziału w fitness maratonach. Bogata oferta powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie wybrać się m.in. na spinning, Zumbę, jogę, step, pilates.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Facebooku.

Kiedy: 28 lutego - 1 marca (sobota-niedziela)

Gdzie: AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk*

Godziny: sobota 9-20, niedziela 10-19

Wstęp: sobota - 15 zł, niedziela - 20 zł

Maratony: 15-25 zł

*Część wydarzeń odbywa się w innych lokalizacjach. Szczegółowe informacje dot. adresów znajdziesz na stronie organizatora.

Harmonogram wydarzeń
мужские таблетки для повышения потенции

мощный женский возбудитель

центр лечения наркомании