Data publikacji:

Gdański Zumba Maraton Fitness 2015

Autor: Paulina

Spędzasz wakacje w Trójmieście? Nie wyleguj się tylko na plaży! W ten weekend wytańcz sobie letni nastrój. Zapraszamy na Gdański Zumba Maraton Fitness 2015.

Wakacje na plaży nie muszą ograniczać się tylko do spacerów po brzegu i wylegiwania się na ciepłym piasku. Dla wszystkich miłośniczek Zumby i aktywnych urlopowiczek, które wypoczywają w Trójmieście, mamy świetną propozycję.

W ten weekend, w niedzielę 19 lipca, na plaży Gdańsk Brzeźno (wejście nr 50) odbędzie się już III edycja imprezy Gdańsk Zumba Maraton Fitness. Od godziny 16.00 do 19.00 będziemy bawić się w rytm gorącej, energetycznej muzyki. Zajęcia poprowadzą zaproszeni goście oraz gwiazda wydarzenia - Pedro Camacho! Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. Organizator prosi o dokonanie rejestracji w celach statystycznych (możecie zrobić to za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego tutaj).

Organizatorami wydarzenia są MOSiR Gdańsk, Z-Dance Ania Cegłowska i Fundacja Sport Support. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora oraz na .

Zapraszamy!

лучшие препараты для повышения потенции у мужчин

http://poliv.ua

форсунки цена