Data publikacji:

Gibkość, siła i wytrzymałość z Ginastica Natural

Autor: Sylwia Stwora

Lubisz fitnessowe nowinki?Szukasz dobrego uzupełnienia dla swojego programu treningowego, który pomoże Ci poprawiać wyniki? Chciałabyś zwiększyć wytrzymałość i wydajność, a także popracować nad gibkością i siłą? Jeśli udzieliłaś twierdzącej odpowiedzi przynajmniej na jedno pytanie, zainteresuj się zajęciami o nazwie Ginastica Natural.

Ojcem metody treningowej rodem z Brazylii, którą pokochali nie tylko zwolennicy fitnessu i praktycy jogi, ale także zawodowi sportowcy, w tym piłkarze, zawodnicy sztuk walki, koszykarze, tenisiści itp., jest Alvaro Romano, jeden z czołowych instruktorów fitnessu na świecie. Początki Ginastica Natural sięgają początków lat 90. XX wieku.

Stosunkowo młoda forma aktywności fizycznej łączy w sobie naturalne techniki samorozwoju znane zarówno w starożytności, jak i współcześnie. Nie brakuje tu umiejętności kształtowanych w trakcie treningów Jiu Jitsu, w którym zresztą Romano ma czarny pas. Niezwykle ważne jest również stosowanie prawidłowych technik oddechowych.

Głównym założeniem Ginastica Natural jest dążenie do osiagnięcia harmoni między duchem a ciałem, co pozwoli wzmocnić również wytrzymałość, popracować nad kondycją, równowagą oraz większą siłą oraz elastycznością mięśni, stawów i ścięgien. Pod względem psychicznym metoda opracowana przez Romano służy znalezieniu wewnętrznej harmonii, zwiększeniu świadomości własnego ciała oraz zrelaksowaniu się. Istotne jest to, że efekty w każdym z tych obszarów są widoczne w bardzo krótkim czasie. W trakcie treningów jako obciążenie wykorzystuje się masę własnego ciała.

Dużą zaletą Ginastica Natura jest to, że może ją praktykować każdy, niezależnie od wieku czy poziomu wytrenowania, gdyż formę i intensywność ćwiczeń można dopasować do własnych możliwości i potrzeb. Poza tym można ją uprawiać wszędzie – zarówno w salce fitness, w domu, w parku i w wielu innych miejscach. Jeśli chcesz szybko wrócić do formy po kontuzji lub jesteś po zabiegu chirurgicznym, to Ginastica Natural będzie idealną opcją rehabilitacji. Pomoże Ci również w walce z nadwagą.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

левитра инструкция по применению

сиалис инструкция цена

читать далее chemtest.com.ua