Data publikacji:

Skacz po nagrody! [KONKURS]

Autor: Paulina

Chcesz przekonać się, jak wygląda zabawa w parku trampolin? Skacz po nagrody i wygraj zaproszenie dla 4 osób do wrocławskiej siedziby GOjump! Zabierz rodzinę i przyjaciół na niesamowitą przygodę do stolicy Dolnego Śląska!

Park trampolin GOjump we Berniu przy ul. Długosza to największy ośrodek tego typu w Polsce. Wewnątrz czeka na Was mnóstwo atrakcji. Założyciele GOjump chcieli stworzyć przestrzeń, w której aktywni mieszkańcy miast mogliby skakać do woli i czerpać z tego jak najwięcej korzyści. Nie poprzestali na stolicy Dolnego Śląska - siostrzany park zostanie otwarta 21 maja w Krakowie.

Więcej o parku GOjump przeczytacie TUTAJ. A teraz zapraszamy do wspólnej zabawy!

KONKURS! 

Co trzeba zrobić?

 • Odpowiedz na dwa pytania:

 • W których miastach w Polsce mieszczą się parki trampolin GOjump?
 • Opisz w ciekawy sposób sytuację, która sprawiła, że chciałaś/chciałeś skakać ze szczęścia!
 • Odpowiedź zamieść w komentarzu pod tym wpisem - możesz opublikować tylko jedną odpowiedź.
 • Konkurs trwa od 18 maja do 31 maja.
 • Co wygrywasz?

  Do rozdania mamy dwa poczwórne zaproszenia do parku trampolin GOjump we Berniu. Wspólnie z trzema wybranymi przez siebie osobami będziesz mógł skorzystać z atrakcji dostępnych w parku. Dokładne informacje dotyczące zadania oraz nagród znajdziesz TUTAJ.

  Spośród zgłoszeń zawierających poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, wybierzemy dwóch autorów najciekawszych opisów. Wyniki opublikujemy w tym wpisie 6 czerwca 2016 roku!

  Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem konkursu.

  [button link="/wp-content/uploads/2016/05/konkurs-gojump-regulamin-05.2016" color="#92af1b" size="large" target="_blank" style="standard"]POBIERZ REGULAMIN[/button]

  WYNIKI!

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy - Wasze odpowiedzi wprawiły nas w naprawdę dobry nastrój. W trakcie czytania o pozytywnych wydarzeniach z Waszego życia, udzieliła nam się ochota na skakanie. :)

  Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić dwie osoby:

 • Magda S. [[email protected]
 • Martyna [[email protected]]
 • Już niebawem skontaktujemy się ze zwyciężczyniami!

  GRATULUJEMY!!!

  препараты повышающие потенцию

  babyforyou.org

  www.best-mining.com.ua