Data publikacji:

IX Warszawski Maraton Fitness

Autor: Paulina

Chcesz się przekonać, na ile cię stać? Przetestuj swoją wytrzymałość i pomóż pobić nowy rekord! Weź udział w IX edycji Warszawskiego Maratonu Fitness. Nie może cię tam zabraknąć! 

W listopadzie Warszawa przeżyje prawdziwą eksplozję pozytywnej energii. Już wkrótce, 21 listopada 2015 wystartuje kolejna edycja jednej z większych imprez fitnessowych w naszym kraju - IX Warszawski Maraton Fitness. To wspaniała szansa, żeby sprawdzić własną wytrzymałość, stawić czoła słabościom, a przy tym świetnie się bawić w otoczeniu pozytywnych ludzi.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w kompleksie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Polnej 7. Udział w maratonie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia dokonujesz już na miejscu i co lepsza, możesz dopisać się w każdej chwili! Przyjmowanie uczestników trwa od godziny 10.00; spóźnialscy mają czas do 15.00 - zapisy zamykane są godzinę przed zakończeniem imprezy. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą wygodny strój sportowy (w tym tu znajdziesz ręczniki szybkoschnące]. Warto spakować także strój kąpielowy, czepek i klapki.

Pierwsza rozgrzewka rusza o 11.00; resztę dnia spędzicie pod czujnym okiem kilkunastu profesjonalnych trenerów i instruktorów fitness, którzy zadbają o dobrą zabawę i pozytywną atmosferę. A przede wszystkim wycisną z was siódme poty!

Harmonogram imprezy (organizator zastrzega prawo do wprowadzenia zmian), źródło: https://www..com/Warszawski-Maraton-Fitness-235716986492516/

Jak w każdej z poprzednich edycji, także "dziewiątkę" uświetni obecność specjalnego gościa. Gwiazdą tegorocznego Warszawskiego Maratonu Fitness został Nasser Naji, instruktor i szkoleniowiec,  właściciel częstochowskiego klubu SkyFit FitnessGym, jednostki szkolącej instruktorów Aero - Style Fitness School.

Więcej o imprezie oraz instruktorach i prowadzonych przez nich zajęciach znajdziecie na stronie Facebooku.

https://farm-pump-ua.com/

http://steroid-pharm.com

nissan-ask.com.ua