Data publikacji:

Jak wykorzystać końcówkę lata?

Autor: Marta Nikodem

Lato to czas słonecznych kąpieli, beztroskich urlopów, długich spacerów i świeżych owoców. Wykorzystaj z lata to co najlepsze!

Latem dni są dłuższe a noce krótsze, więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu i więcej czasu mamy dla siebie, znajomych i bliskich. Wykorzystaj ten czas, bądź aktywna i uchwyć najfajniejsze momenty!

Doceniaj!

Wstań bardzo wcześnie rano i wybierz się na wycieczkę. Pójdź w miejsce gdzie pięknie będzie widać wschód słońca, innym razem wybierz wieczór i podziwiaj zachód słońca.

Pojedź w niezwykłe miejsce w okolicy lub pozwiedzaj zabytki, mamy ich w Polsce naprawdę sporo.

Wybierz się rowerem do lasu lub urządź piknik na łonie natury.  Zrelaksuj się, posłuchaj jak ptaki śpiewają i poczuj jak pachnie las.

Więcej

Praktyczny kosz piknikowy z wkładem termicznym znajdziesz np. tutaj.

Więcej

Wykorzystaj owoce!

W drugiej połowie lata masz okazję skosztować jednych z najzdrowszych owoców, które posiadają mnóstwo antyoksydantów - jagód, śliwek, malin, wiśni czy jeżyn. Jedz je surowe, prosto z krzaka, przyrządzaj kompoty, koktajle i dżemy.

Szukasz dobrego blendera do przyrządzania koktajli owocowych? Znajdziesz go np. tutaj.

Wykorzystaj słońce!

Nie chowaj się przed słońcem i nie rezygnuj z jego mocy. Słońce zapobiega depresji oraz dzięki witaminie D - wytwarzanej w skórze pod wpływem promieni słonecznych - wzmacnia kości, łagodzi choroby skóry, chroni przed niektórymi nowotworami. Odpoczynek w promieniach słonecznych sprzyja również regulacji gospodarki hormonalnej i ułatwia zajście w ciążę.

Więcej

Pozwól sobie na spontaniczność!

Zrób babkę z piasku, puść latawiec, spaceruj w deszczu, śmiej się głośno. Dlaczego nie?

Więcej

Zatroszcz się o innych!

Odwiedź dziadków, zabierz dzieciaki kuzynki do zoo lub zajrzyj do sąsiadki. Sprawianie innym przyjemności dodaje mnóstwo energii.

Zmieniaj!

Zetnij włosy lub zdecyduj się na któryś z trendów w koloryzacji (artykuł o trendach znajdziesz tutaj).

Zamień samochód na rower lub hulajnogę.

Przemebluj salon lub sypialnię.

Pomaluj ścianę na inny kolor.

Więcej

Bądź szefem kuchni!

Zrób to, czego jeszcze nie robiłaś w kuchni - upiecz ciasto marchewkowe, zrób sushi lub przyrządź owoce morza. Pochwal się tym i poczęstuj przyjaciół.

Więcej

Zdobywaj!

Zdobądź szczyt górski, pobij swój rekord w bieganiu, zdaj egzamin na prawo jazdy lub zapisz się na kurs o którym już dawno myślałaś.

Więcej

https://cafemarseille.com.ua

https://progressive.ua

лучшее средство для потенции без побочных эффектов