Data publikacji:

Jogalates - spotkanie Wschodu z Zachodem

Autor: Paulina

Recepta na smukłe i gibkie ciało oraz wyciszenie po ciężkim dniu? Spróbuj jogalatesu - połączenia tego, co najlepsze w jodze i pilatesie. Przedstawiamy bardzo modną formę fitnessu - jogalates! 

Wiele osób, zaczynając przygodę z aktywnością fizyczną, staje przed trudnym wyborem: Joga czy pilates? Obie techniki rewelacyjnie wpływają na nasze ciało, wzmacniają je, wysmuklają. Niektóre pozycje są podobne, a inne mniej. Zajęcia dzieli jednak nacisk na cel każdej z  dyscyplin. Podczas gdy pilates koncentruje się na wzmocnieniu ciała, joga (z zależności od szkoły) zmierza w kierunku przeżycia duchowego i medytacji. Oczywiście można chodzić na zajęcia na zmianę. Problem zaczyna się, gdy musimy wykupić karnet tylko na jeden rodzaj szkolenia albo gdy grafik w fitness klubie nie zgrywa się z naszym porządkiem dnia. Dlaczego więc nie połączyć obu technik?

Jogalates to kompromis między jogą a pilatesem, w wyniku którego powstają atrakcyjne i kompleksowe zajęcia. Podczas sesji trenujesz całe ciało. Rozpoczynasz od rozgrzewki rozciągającej, bazującej na figurach i technikach oddechu zaczerpniętych z jogi. Kolejnym etapem jest tonowanie. Intensywne ćwiczenia pobudzają do pracy wszystkie grupy mięśniowe, a w szczególności mięśnie głębokie (pilates). To świetny wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób, które chcą urozmaicić swój rutynowy trening.

Rezultatem regularnych treningów jest gibkie i smukłe ciało. Wytężony wysiłek fizyczny wynikający z naprzemiennego stosowania płynnych ruchów, rozciągania i napięcia izometrycznego pobudza Twój organizm, przyspiesza spalanie i pięknie modeluje sylwetkę. Na pewno nie raz podziwiałaś wspaniałe figury joginek czy trenerek pilatesu.

Trening wykonujesz na macie, na boso lub w skarpetkach. Dodatkowy sprzęt, który może być pomocny w trakcie ćwiczeń to: blok do jogi, mała piłka gimnastyczna (ew. ovoball), elastyczna taśma do ćwiczeń oraz ręcznik. Bardzo ważny jest strój, który nie krępuje ruchów i nie zsuwa się podczas wykonywania figur.

https://pharmacy24.com.ua

www.medicaments-24.com/levitra-vardenafil/levitra-40-mg/

купить семена конопли