Data publikacji:

Kosmetyki na piękne końcówki włosów

Autor: Marta Nikodem

Piękne włosy to zdrowe włosy, bez względu na ich długość, grubość czy kolor. Dziś zajmiemy się końcówkami. Jak nie dopuścić do ich rozdwojenia i przesuszenia?

Moje włosy były już niejednokrotnie farbowane. Dobrze wiedzą co to jest przyciemnianie i rozjaśnianie w niedługim okresie czasu. Dzielnie zniosły wiele zabiegów i w zamian za to staram się o nie szczególnie dbać. Zrezygnowałam już między innymi z prostowania i ograniczyłam używanie suszarki. Dzięki eksperymentom wiele się nauczyłam i lepiej je poznałam. Już wiem czego najbardziej potrzebują.

Ważną sprawą jest ich nawilżanie i zabezpieczanie przed uszkodzeniem. Świetnie się do tego sprawdzają różne serum i olejki. Nakładamy je po umyciu, jeszcze na mokre włosy. Niewielką ilość rozcieramy w dłoniach i rozprowadzamy na końcach. Przedstawiam Wam te, które najbardziej lubią moje włosy :)

Więcej

1. Bioelixire Argan Oil, serum z olejkiem arganowym, 50ml od 18,50 zł - aktualnie mój nr 1 wśród produktów na końcówki. Ma wszystko to co powinien mieć tego typu kosmetyk. Nie obciąża, uelastycznia i rewelacyjnie nawilża końcówki. A do tego ten piękny zapach :)

Więcej

2. Gliss Kur Ultimate Repair Fluid do włosów 50 ml od 14,99 zł – ten produkt działa jak super krem nawilżający na końcówki!

Więcej

3. Olejek arganowy 100 ml od 27,90 zł – moje włosy go uwielbiają! Jest naturalny, lubię jego zapach i sprawdza się nie tylko w pielęgnacji włosów. Należy jednak uważać, ponieważ jego nadmiar może obciążyć włosy!

Więcej

4. Joico K-Pak, Split End Mender, żel keratynowy na końcówki, 50ml od 54,99 zł – słabo nawilża, ale odżywia i zabezpiecza końce.

Więcej

Jakich swoich ulubieńców byście tu dorzucili?

Optimum nutrition amino