Data publikacji:

Aktywna bez okularów i soczewek! Jak działa metoda Lentivu?

Autor: Paulina

Dbasz o siebie – żyjesz aktywnie, zdrowo się odżywiasz. To twój styl i dobrze się z tym czujesz. Jest jednak jedno „ale” – wada wzroku i ograniczenia, z którymi masz do czynienia niemal na każdym kroku. Na szczęście istnieje sposób, by odzyskać ostre widzenie szybko i bezpiecznie...

To innowacyjna metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu! Dzięki niej już następnego dnia po zabiegu możesz wrócić do swoich zwykłych aktywności i w pełni korzystać z życia, bez okularów czy soczewek.

Okularom i soczewkom mówimy NIE

Okulary przeszkadzają. Trzeba je ciągle poprawiać, ograniczają swobodę ruchów, do tego mokną na deszczu i parują. Soczewki, choć zdecydowanie wygodniejsze, też mają wady. Gdy nosisz je przez cały dzień, często masz przykre uczucie swędzenia i pieczenia, określane jako „zespół suchego oka”. W opinii lekarzy okulistów regularne i długie używanie szkieł kontaktowych może powodować przykre infekcje, a nawet poważne stany zapalne oczu.

Na pewno wiele razy myślałaś o korekcji wzroku, ale nie chciałaś zwalniać tempa i rezygnować z codziennych aktywności, ćwiczeń czy treningów. Do tej pory trzeba było liczyć się nawet z 3-tygodniowym okresem rekonwalescencji po zabiegu. W tym czasie nie można uprawiać sportu, podróżować, pracować przy komputerze, prowadzić samochodu oraz wykonywać makijażu oczu. Nowa metoda korekcji wzroku Lentivu nie ma tych ograniczeń!

Lentivu – bez wady wzroku i bez ograniczeń

Lentivu to innowacyjna metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku, dzięki której można bezpiecznie i szybko pozbyć się wady. Przywraca ona ostrość widzenia w jednym oku w ok. 20 sekund, a pobyt w sali operacyjnej trwa około pół godziny.

To obecnie najmniej inwazyjny zabieg, a przy tym całkowicie bezbolesny. Dla aktywnych okularników ważne jest, że już następnego dnia bez przeszkód można wrócić do zwykłych aktywności, takich jak codzienne treningi, sportowe pasje, hobby, czy praca.

Zabieg Lentivu jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Okres rekonwalescencji trwa zaledwie 1 dzień!

Przy zabiegach korekcji wzroku pacjenci zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort. W przypadku metody Lentivu zapewniają je: wysokiej klasy specjaliści – lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesna technologia z wykorzystaniem urządzenia najnowszej generacji Visumax oraz rzetelne badania specjalistyczne przeprowadzane przed zabiegiem.

Na świecie wykonano już ponad 250 tys. podobnych zabiegów. W Polsce kliniki okulistyczne Optegra z powodzeniem przeprowadziły już kilkaset zabiegów Lentivu. Liczba zadowolonych pacjentów, którzy w ten sposób pozbyli się wady wzroku i odzyskali ostre widzenie, stale rośnie.

Kto może skorzystać z mikrosoczewkowej korekcji wzroku

Jeśli masz dość ograniczeń związanych z wadą wzroku, a jednocześnie nie możesz sobie pozwolić na przerwę w codziennych aktywnościach czy zwolnienie, mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zabieg Lentivu można przeprowadzić u większości pacjentów z krótkowzrocznością (noszących tzw. okulary minusowe do -10,0 D) i z astygmatyzmem (noszących tzw. okulary cylindryczne do 5,0 D). Żeby dowiedzieć się, czy ta metoda dla ciebie, umów się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik okulistycznych Optegra: w Warszawie, Krakowie, Berniu, Poznaniu czy w Szczecinie.

Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnego zabiegu, klinika zwróci Ci koszt wizyty.

Więcej informacji: www.optegra.com.pl/Lentivu

Узнайте про классный веб сайт , он рассказывает про http://buysteroids.in.ua.
вимакс в украине

купить линзы цветные