Data publikacji:

Lubisz tańczyć? Te zajęcia pomogą Ci schudnąć!

Autor: Paulina

Taniec jest świetną zabawą. Jeżeli czujesz się świetnie na parkiecie przy dobrej muzyce, to mamy dla Ciebie propozycje, które zachęcą Cię do częstszej aktywności fizycznej. Przedstawiamy zajęcia taneczne, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Zwykłe zajęcia fitness to nie Twoja bajka? Nudzą Cię serie przysiadów, wykonywane na komendę instruktorki. Wskakiwanie na step też nie za bardzo do Ciebie przemawia. No cóż, nie wszystkim odpowiada typowa oferta klubów fitness. Po którychś z kolei zajęciach ABT tracą werwę i cały zapał. Nie rezygnujcie z aktywności fizycznej - nie jest powiedziane, że to jedyne opcje! Gwarantujemy Wam, że każda z Was może znaleźć coś dla siebie. Jedną z takich propozycji są zajęcia taneczne.

Dlaczego taniec?

Taniec to wspaniała i pozornie niezobowiązująca forma aktywności. Przez skojarzenie z zabawą zajęcia taneczne nie budują bariery między ich uczestniczką a instruktorem i resztą grupy. Po prostu cieszysz się ruchem, nie myśląc o tym, czy czujesz napięcie w pośladku lub poprawnie wykonujesz przysiad.

Taniec poprawia mobilność całego ciała i koordynację ruchową. Usprawnia układ ruchowy, przyspiesza krążenie (a dzięki temu również metabolizm), a nawet zwiększa siłę i wydolność organizmu. Ucząc się kolejnych kroków i poznając nowe układy, podnosisz świadomość swojej cielesności. Twoje ruchy staną się płynne i subtelne.

Taniec stanowi świetną terapię. Zajęcia uwolnią Cię od stresu oraz podniosą pewność siebie. Zaczniesz czuć się swobodniej we własnej skórze.

Salsa i taniec latino

Salsa i inne tańce latino są bardzo dynamiczne i zmysłowe. Energetyzująca muzyka pozwoli Ci wyzwolić w sobie dawno zapomnianą istotę. Specyfiką tańców latino jest płynny ruch bioder. W efekcie intensywnie pracują dolne partie ciała oraz brzuch. To idealna opcja dla pań, którym zależy na zgrabnej talii. No i nie da się ukryć - tańcząc salsę, czy to w parze, czy solo, wyglądasz niesamowicie seksownie.

Zumba

Zumby nie musimy chyba nikomu przedstawiać. Tłumy na zajęciach świadczą o ich ogromnej popularności. To rewelacyjne połączenie fitnessu z tańcem. Rytmy latino i afrykańskie dostarczają wielu pozytywnych wrażeń. Z sali wyjdziesz zlana potem, ale pełna energii.

Stepowanie

Stukanie metalowej podeszwy o parkiet przywodzi na myśl kultowe pozycje kinematograficzne z Fredem Astairem. W stepowaniu jest pewien czar, który pozwoli Ci się przenieść do urokliwej krainy starego kina musicalowego. Wystukiwanie rytmu jest fantastyczną zabawą. Nie daj się jednak zwieść pozorom. Stepowanie to bardzo wymagająca sztuka. Zajęcia są męczące, ale dzięki temu przynoszą świetne rezultaty. Wystarczy spojrzeć na nogi Eleanor Powell!

Taniec brzucha

Bollywood i obrazki z Bliskiego Wschodu. Egzotyczny taniec brzucha to piękna i niezwykle kusząca technika. Dzięki zajęciom odnajdziesz w sobie pokłady seksapilu i pewności siebie. To nie jedyna korzyść. Zmysłowy ruch bioder wspaniale działa na talię, cały core i nogi. Dynamiczne układy przyspieszają pracę serca, co skutkuje jeszcze efektywniejszym spalaniem tkanki tłuszczowej.

Pole dance i burleska

Obie opcje to propozycje dla odważniejszych pań lub tych, które chcą zmienić coś w swoim życiu, a mianowicie wizję samych siebie. Zajęcia mają dość charakterystyczną genezę, jednak już dawno oddzieliły się od swoich przodków. Dziś są formą sportu ze szlachetnymi podwalinami i zasadami fair play. Taniec na rurze i taniec kabaretowy wzmacniają całe ciało, poprawiają jego mobilność i stabilizację. Dzięki nim stajesz się bardziej wytrzymała i elastyczna. W trakcie zajęć uczysz się pięknego poruszania, dowiadujesz się, jak panować nad ciałem. Przełam swój wstyd i pozbądź się wszelkich obaw. Warto!

https://pharmacy24.com.ua

Был найден мной классный web-сайт про направление Купить Камагра гель http://cialis-viagra.com.ua
Pillules pour augmenter le potentiel