Data publikacji:

Mental Body – dla kogo?

Autor: Sylwia Stwora

Nie tylko pozytywnie wpłynie na Twoją równowagę między ciałem a duchem, uwolni od stresu i pozwoli pozbyć się napięcia w mięśniach. Mental Body to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni, wyszczuplenie newralgicznych partii ciała i pracę nad jego ładną rzeźbą. Kto może skorzystać z tej formy aktywności fizycznej?

Za zajęciami Mental Body kryje się połączenie jogi, pilatesu i ćwiczeń kardio. Często wplatane są także elementy tańca klasycznego. W Mental Body nie liczy się szybkość ruchów ani też liczba powtórzeń. Ćwiczenia mają być wykonywane dokładnie, z dużym skupieniem i z pełną świadomością mięśni, które pracują podczas przyjmowania kolejnych pozycji. Niezwykle ważny jest oddech oraz utrzymanie prostej, stabilnej postawy. Istotne jest również, abyś znała cel wykonywania poszczególnych ruchów. Trening odbywa się przy tętnie 80-120 uderzeń serca na minutę i w rytm spokojnej, relaksacyjnej muzyki.

Mental Body powinnaś wypróbować, jeśli czujesz się bardzo zestresowana, masz problemy z koncentracją, codzienne obowiązki zaczynają Cię przytłaczać lub po prostu potrzebujesz chwili spokoju. Ćwiczenia pozwolą oderwać się od przyziemnych spraw, wyciszyć się i oczyścić umysł. Ta forma aktywności fizycznej świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy dawno zapomniałaś co to znaczy wysiłek fizyczny, a to niestety odbiło się na Twoje sylwetce. Bez dodatkowych obciążeń popracujesz nad wysmukleniem całego ciała, nadaniem mu większej gibkości i elastyczności. Systematyczny trening pomoże w walce ze zbędną tkanką tłuszczową, a co za tym idzie pozwoli zmniejszyć cellulit. Ze względu na spokojny charakter ćwiczeń na Mental Body może zdecydować się każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji.

суррогатное материнство

pills24.com.ua/shop/town-dnepr/cialis-tadalafil/

pills24.com.ua/cialis-tadalafil/cialis-60-mg/