Data publikacji:

Miesiąc zdrowych nawyków - przyłącz się do akcji!

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Twój cel na nowy rok to zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów? Bardzo ważne jest wyrobienie w sobie odpowiednich nawyków. Wystarczy kilka tygodni, abyś na stałe zmieniła swój harmonogram dnia i codzienną dietę. Startujemy już od dzisiaj!

Zaczynamy akcję, dzięki której zmienimy swojej nawyki na stałe! Jesteśmy przeciwni drastycznym dietorm, które powodują efekt jo-jo. Stawiamy na zdrowe jedzenie oraz ćwiczenia, dzięki którym nie tylko schudniesz, ale również poczujesz się lepiej.

Mamy dla Ciebie tabelkę, którą możesz wydrukować i powiesić na lodówce. Każdego dnia wieczorem wypełnij tabelkę:

1. Ćwiczenia - biegałaś, poszłaś na fitness, a może wybrałaś się na lodowisko? Zaznacz to w tabelce.

2. Zdrowe, regularne posiłki - jeśli zjadłaś śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację skomponowane ze zdrowych produktów, możesz przyznać sobie punkt.

3. Odpowiednia ilość wody - wzięłaś rano do pracy butelkę wody, a wieczorem wyrzucasz ją pustą? Kolejny punkt dla Ciebie!

4. Dzień bez słodyczy - żeby całkowicie zrezygnować z cukru musimy zafundować sobie detoks. Nie zjadłaś przez cały dzień nawet małego cukierka? Przyznaj sobie kolejny punkt!

Tabelkę wypełniaj codziennie. To twoja motywacje do tego, żeby nie odpuszczać i trzymać się wyznaczonych celów. Gwarantujemy, że po miesiącu poczujesz się o wiele lepiej!

To jak, zaczynamy ;)?

POBIERZ PDF 

Купить Сиалис гель

http://pharmacy24.com.ua

виагра таблетки применение