Data publikacji:

Monitor aktywności fizycznej – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Postanowiłaś dziś wykonać 10 tys. kroków, spalić 800 kcal czy przejechać na rowerze 30 km? W śledzeniu postępów realizowanego celu pomoże Ci monitor aktywności fizycznej, który dodatkowo będzie Cię motywował, gdybyś przypadkiem straciła chęć do ukończenia wyzwania. Prezentujemy gadżety, które pozwolą Ci zadbać o zdrowy tryb życia i dobrą kondycję.

Z pomocą tego niewielkiego gadżetu w oryginalnym kolorze będziesz wiedziała, ile kroków wykonałaś, jaki dystans przebyłaś oraz ile spaliłaś kalorii. Na wykresach pojawią się też dane o aktualnej wadze czy kaloryczności zjedzonych posiłków. Monitor aktywności fizycznej jest kompatybilny ze smartfonem i tabletem pracującym na systemie Android lub iOS oraz laptopem z zainstalowaną aplikacją Fitbit. Model posiada klips do przyczepiania np. do paska oraz wymienną baterię. Ponadto jest odporny na wilgoć.

Kompaktowy monitor aktywności fizycznej na rękę pomoże Ci również kontrolować jakość i długość snu. Gadżet z dotykowym wyświetlaczem OLED waży zaledwie 8 gramów i może pracować przy temperaturach rzędu od minus 10 do 45 stopni Celsjusza. Współpracuje z urządzeniami z systemem Android od wersji 2.3.3 oraz iOS 5 i wyżej. Monitor posiada wbudowaną baterię, która na jednym ładowaniu wytrzyma nawet 2 tygodnie.

Monitor aktywności fizycznej w postaci opaski na rękę wyposażono w dotykowy ekran OLED oraz baterię litowo-jonową, która na pełnym ładowaniu pozwala pracować mu nawet przez 3 tygodnie. Oprócz prędkości, ilości kroków, dystansu, czasu treningu i długości snu, gadżet informuje o tempie oraz ilości spalonych kalorii. Model jest odporny na wodę. Z innymi urządzeniami łączy się poprzez Bluetooth.

Model w postaci bezprzewodowego zegarka z wymiennymi, kolorowymi paskami działa z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu iOS oraz Android. Oprócz roli krokomierza i licznika kalorii, kontroluje pokonywany dystans oraz długość snu. Możesz określić swoje cele i dzielić się osiągnięciami ze znajomymi, dodatkowo zyskując motywację do realizacji postanowień. Monitor aktywności fizycznej może być też budzikiem. W pełni naładowana bateria działa przez 5-7 dni.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

розовая виагра

https://cialis-viagra.com.ua

www.swiss-apo.net