Data publikacji:

Nowości kosmetyczne Lirene

Autor: Renata Zielezinska

Firma Lirene wprowadziła do niedawno do swojej oferty nową linię kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery po 30 roku życia. To właśnie ten etap, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia skóry w postaci zmarszczek, ale także obniża się poziom nawilżenia.

Aby odpowiedzieć na potrzeby cery kobiet w tym wieku, powstała nowa linia preparatów pielęgnacyjnych wzbogacona witaminą D. Nie wiem, czy wiecie, ale niedostateczna ilość witaminy D przyspiesza powstawanie zmarszczek!

Receptura kosmetyków z linii C+Dpro Vitamin Energy zawiera aktywną formę lipofilową witaminy C oraz stabilną formę witaminy C zamkniętą w liposomach, oraz witaminę D pro i witaminę E. To właśnie innowacyjne połączenie tych witamin i zamknięcie ich w recepturach kosmetyków stanowi zastrzyk energii i poprawia kondycję skóry.

Jako że uwielbiam nowinki kosmetyczne, zakupiłam 2 kosmetyki z tej serii, bardzo zaciekawiona ich właściwościami. Pierwszym z nich jest nawilżająco-rozświetlający żel-krem przeznaczony do cery normalnej na dzień i noc C+Dpro Vitamin Energy od Lirene. Zawiera unikalny kompleks witamin i dzięki temu nie tylko pielęgnuje, poprawia kondycję skóry, ale również ją silnie nawilża i odżywia.  Systematyczne stosowanie kosmetyku sprawiło, że moja cera wydaje się młodsza, zdecydowanie jest rozświetlona i zrewitalizowana oraz pojędrniona.

Więcej

Drugim kosmetykiem jest żel myjąco-energizujący z linii C+Dpro Vitamin Energy od Lirene. Kosmetyk dobrze oczyszcza — nie szczypie i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Za sprawą witaminy E wykazuje działanie przeciwoksydacyjne oraz odżywia. Zmniejsza widoczność porów oraz dekoruje twarz zdrowym kolorytem. Odświeża i przywraca cerze komfort.

Więcej
Więcej

Znacie już najnowsze perełki kosmetyczne od Lirene? Ja z pewnością kupię kolejne opakowania tych kosmetyków. Jestem z nich zadowolona.

виагра в украине

таблетки виагра

bailey jay cock