Data publikacji:

Trampolina z przyjaciółmi? Skacz na zdrowie

Autor: Paulina

Chcesz spędzić aktywnie czas z rodziną lub przyjaciółmi, ale nie wiesz jak? Co Ty na to, żeby po prostu sobie... poskakać? Centrum rekreacji - park trampolin GOjump to świetny pomysł na aktywny wypoczynek w gronie bliskich. Oprócz strefy trampolin możecie skorzystać z pomieszczenia do ćwiczeń akrobatycznych oraz rampy do skoków. 

Najnowszy trend na spędzanie czasu w mieście? Park trampolinowy! W ciągu ostatnich kilku lat na mapie naszego kraju pojawiło się sporo punktów wskazujących parki trampolin, a nowych placówek wciąż przybywa. Trampoliny są idealne nie tylko dla miłośników mocnych wrażeń czy entuzjastów alternatywnych form zabawy, ale również dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Największym parkiem trampolin w Polsce jest otwarta w połowie maja br. siedziba GOjump we Berniu. Założyciele GOjump chcieli stworzyć przestrzeń, w której aktywni mieszkańcy miast mogliby skakać do woli i czerpać z tego jak najwięcej korzyści. Nie poprzestali na stolicy Dolnego Śląska - siostrzany park zostanie otwarta 21 maja w Krakowie.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda zabawa na trampolinach tuż po otwarciu wrocławskiego GOjump. Wrażenia są nieopisane. Na własnej skórze przekonaliśmy się, jak to jest unosić się kilka metrów nad ziemią. Było nieziemsko! Oprócz skakania, pograliśmy w kosza i poćwiczyliśmy skoki, z finezją nurkując w basenie wypełnionym gąbkami. Po opuszczeniu parku czuliśmy zmęczenie, ale również ogromną satysfakcję. Ty również możesz sprawdzić, jak to jest wyszaleć się na trampolinach. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie. Zanim jednak odpowiesz na nasze pytanie i zgarniesz wejściówki dla siebie i znajomych, zobacz, co czeka na Was w GOjump!

Jakie atrakcje oferuje GOjump?

GOjump to miejsce bez ograniczeń wiekowych. Świetnej zabawy zakosztują w nim dorośli oraz całe rodziny z dziećmi. Na gości czeka aż 3500 m kw. czystej rozrywki podzielonej na trzy główne strefy - trampolinową, strefę Freestyle oraz strefę Akademii GOjump. Każda z tych przestrzeni posiada własne atrakcje, które zapewnią nam niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy.

Strefa trampolin rekreacyjnych

Na Arenie Głównej w strefie trampolin znajdziemy m.in. ponad 750 m kw. trampolin wszelkich rozmiarów i kształtów dostępnych już od 4 roku życia, a także strefy sportowe – m.in. zbijaka (dodgeball) i wsadów do kosza. Dodatkowo znajduje się tam również basen wypełniony w całości gąbkami oraz strefa skoków na poduchę pneumatyczną o wielkości ponad 70 m kw.!

Strefa Freestyle

Strefa Freestyle oferuje odwiedzającym rampę do skoków na różnego rodzaju sprzęcie sportowym, na której zarówno amator, jak i zaawansowany rider będzie mógł bezpiecznie poćwiczyć swoje umiejętności jazdy m.in. na snowboardzie, nartach, deskorolkach, rowerach czy rolkach. Znajdziemy tam też MegaTrampę, czyli największą w Polsce trampolinę (37 m kw.!), na której pod okiem trenerów będziemy mogli nauczyć się wykonywać ewolucje m.in. kiteboardingowe i wakeboardingowe.

Strefa Akrobatyczna

Strefa Akrobatyczna to miejsce, w którym możemy ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Czekają nas tam m.in. zajęcia fitnessu, akrobatyki, freerunningu czy też wykonywania figur opierających się na szarfach i kołach. Pomieszczenie wyposażone jest w podłogę gimnastyczną, lustra, drabinki oraz wiele innych przyrządów do ćwiczeń, które pozwolą nam bezpiecznie trenować ulubione sporty.

Skoki na trampolinie nową modą?

Obecnie skakanie na trampolinie staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród ludzi na całym świecie. Nie tylko stanowi doskonałą zabawę, lecz posiada także dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Skakanie pomoże nam korygować wady postawy, spalić kalorie oraz wzmocnić mięśnie, stąd GOjump to idealne miejsce nie tylko dla miłośników sportów ekstremalnych. Pomysłodawcy przedsięwzięcia liczą na to, że obiekt stanie się celem częstych wycieczek nie tylko młodzieży, lecz także rodzin z dziećmi oraz osób chcących zażyć sporej porcji ruchu, a przy tym dobrze się bawić.

Więcej informacji o GOjump znajdziecie na oficjalnej stronie 

вимакс капсулы канада

ka4alka-ua.com/inekcii/vinstrol/sp-stanozolol