Data publikacji:

Płaski brzuch w mniej niż 20 minut. Fimiki, z którymi warto ćwiczyć

Autor: Karolina

Już niedługo rozpocznie się sezon wakacyjny. Wiele z nas wybierze zapewne odpoczynek nad morzem. Jednak aby nasz brzuch był płaski i dobrze prezentował się w stroju kąpielowym, trzeba wcześniej o niego zadbać. Chcąc ułatwić Wam sprawę, wybrałyśmy filmiki z YouTube’a, dzięki którym bez wychodzenia z domu będziesz mogła pochwalić się piękną i smukłą sylwetką.

Zanim przystąpisz do ćwiczeń pamiętaj, aby rozgrzać swoje ciało. Pozwoli to uniknąć niechcianych urazów. Włóż wygodny strój, przygotuj matę, na której będziesz wykonywać ćwiczenia i pamiętaj o regularnym uzupełnianiu elektrolitów. Niektóre ruchy możesz wykonywać z obciążeniem - o tym również warto wcześniej pomyśleć.

Zamieszczone materiały są propozycją dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Ułożyłyśmy je w kolejności od najprostszych do tych najbardziej wymagających.  Jeśli chcesz, aby ćwiczenia przyniosły pożądane efekty, wykonuj je regularnie w połączeniu ze zdrową dietą i treningiem całego ciała.

Zaczynamy!

14 minute ABS workout - ćwiczenia na mięśnie brzucha - Natalia Gacka

Na początek trening z Natalią Gacką, mistrzynią świata w fitnessie sylwetkowym (ten tytuł mówi sam za siebie!). Natalia przygotowała zestaw ćwiczeń, z którym na pewno sobie poradzisz. Poza tym, przez cały czas trwania filmiku możesz liczyć na jej wsparcie.

7 Najskuteczniejszych ćwiczeń na płaski brzuch: Sylwia Szostak [Projekt Befit]

Kolejna propozycja będzie świetnym uzupełnieniem pierwszej odsłony treningu z Sylwią z wpisu Zgrabne nogi w mniej niż 20 minut! 5 filmików, z którymi warto ćwiczyć.

6 Minutowy Trening Abs - Szybki Trening Mięśni Brzucha

Niech Was nie zwiedzie krótki czas trwania filmiku! To szybki, ale dość intensywny i skuteczny trening mięśni brzucha. Wykonywany regularnie, przynosi naprawdę niesamowite efekty.

Płaski brzuch TreningFitness.com Ćwiczenia na mięśnie brzucha

A teraz coś dla bardziej zaawansowanych. Trening z Paulą jest bardzo wymagający i nie polecamy go osobom, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem. Intensywność i stopień trudności prezentowanych ćwiczeń mogą zwyczajnie zniechęcić do aktywności fizycznej.

Szeroki wybór odzieży do treningu znajdziesz TUTAJ. 

вимакс киев

https://steroid-pharm.com

steroid-pharm.com