Data publikacji:

Pływanie – jak sprawić, aby pomogło wymodelować sylwetkę?

Autor: Sylwia Stwora

Ile razy słyszałaś, że pływanie idealnie sprawdza się nie tylko przy różnego typu schorzeniach kręgosłupa czy w okresie rehabilitacji pourazowej, ale także w walce z nadwagą, cellulitem i obrzękami wywoływanymi nadmiernym zatrzymaniem wody w organizmie oraz pomaga podkręcić metabolizm? Modelowanie sylwetki z pomocą tej aktywności fizycznej jak najbardziej jest możliwe, o ile będziesz pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Przede wszystkim, zadbaj o jakość. Przestań skupiać się na tym, aby pływać jak najszybciej, a zwracaj uwagę na prawidłową technikę wybranego stylu. Aby pływanie przynosiło efekty odchudzające i rzeźbiące, nie stosuj jedynie żabki, czyli stylu klasycznego, który jest zalecany osobom z nadwagą. Koniecznie różnicuj techniki poruszania się, a także urozmaicaj pobyt w wodzie ćwiczeniami, np. bieganiem, wykopami.

Więcej

Kluczem do wymodelowania sylwetki oraz pozbycia się zbędnych kilogramów z pomocą pływania jest także systematyczność – poświęcaj na wysiłek co najmniej 45 minut 3 razy w tygodniu. Postaw na treningi w jednostajnym tempie. Jeśli zaczniesz odczuwać znużenie standardowymi wizytami na basenie lub nie potrafisz pływać, wypróbuj innych form fitness pozwalających rzeźbić ciało w wodzie, np. aquaaerobiku, aquajoggingu, hydrospinningu czy kickboxingu.

Więcej

Pamiętaj, że liczy się Twoje zachowanie po wizycie na basenie. Jeśli dopadnie Cię wilczy apetyt i nie będziesz patrzyć na to, co ląduje na Twoim talerzu, bo przecież udało Ci się spalić sporo kalorii, efekty podejmowanego wysiłku będą mizerne.

Więcej

Rzeczywiście, w zależności od techniki, intensywności pływania oraz masy ciała, w ciągu półgodziny możesz pozbyć się od 200 do nawet 450 kcal, ale to nie oznacza, że Twoje menu ma być obfite i wysokokaloryczne.

Więcej

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

steroid-pharm.com/

недорогие препараты для повышения потенции у мужчин

read here binaryoptions21.com