Data publikacji:

Kiedy postawić na trening personalny?

Autor: Sylwia Stwora

Wyznaczyłaś sobie cel w postaci smukłej sylwetki, ale kompletnie nie masz pojęcia jak zabrać się do opracowania konkretnego planu ćwiczeń i diety? A może od dłuższego czasu ćwiczysz, ale nie widzisz zadowalających efektów i zaczyna brakować Ci motywacji? Trening personalny to rozwiązanie Twoich problemów.

Za pojęciem treningu personalnego kryją się zajęcia sportowe prowadzone pod okiem instruktora, który pomaga opracować indywidualny plan ćwiczeń, czuwa nad ich poprawnym wykonywaniem oraz czynionymi postępami, a także motywuje w kryzysowych momentach. Specjalista może wyznaczyć Ci także odpowiednią dietę i suplementację.

Praca na treningu personalnym ściśle podporządkowana jest celowi, który sobie wyznaczyłaś zgodnie z Twoim wiekiem, stanem zdrowia oraz kondycją. Dzięki temu, że trener obserwuje tylko Ciebie, a nie kilku- lub kilkunastoosobową grupę oraz skupia się tylko na Twoich potrzebach, wie jak Cię zmotywować czy na ile Cię stać. Mówiąc prościej, otrzymujesz szyty na swoją miarę program, który ma jak najszybciej pozwolić Ci cieszyć się z wymarzonej sylwetki, lepszych wyników sportowych, dobrego stanu zdrowia czy poprawy kondycji.

Kiedy powinnaś postawić na trening personalny? To świetne rozwiązanie jeśli dotychczas wysiłek fizyczny ograniczałaś do spacerów czy oglądania sportów przed telewizorem. Mając trenera personalnego zyskujesz kompleksową i specjalistyczną pomoc oraz opiekę, która zwalnia Cię z poszukiwania najlepszych dla Ciebie form treningu poprzez metodę prób i błędów. Na trening personalny powinnaś się zdecydować, jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie walczysz z nadwagą albo dotychczas podejmowany wysiłek w salach fitness i na siłowni nie przynosi efektów.

To rozwiązanie, choć kosztowne (koszt pojedynczych zajęć waha się od 50 do nawet 200 zł) powinno Cię zainteresować, jeśli jesteś wyczynowym sportowcem i chcesz zmaksymalizować swoje wyniki, wrócić do formy po kontuzji lub gdy potrzebujesz rad odnośnie zoptymalizowania diety. Treningi pod okiem specjalisty powinnaś też rozważyć, gdy zajęcia w grupie Cię krępują lub masz problemy z motywacją oraz samodzielnym trzymaniem się reżimu treningowego i dietetycznego.

Этот классный веб портал , он рассказывает про tamada.ua.
лечение от алкоголизма киев

Kamagra soft sans ordonnance