Data publikacji:

Power Combo - nowość w salonach fitness

Autor: Sylwia Stwora

Coraz częściej w ofertach salonów fitness możemy natknąć się na zajęcia tzw. Power Combo. Poznaj jakie korzyści niesie ze sobą Power Combo i dlaczego cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem wśród miłośników aerobiku.

Power Combo to ćwiczenia aerobowe wykorzystujące do treningu masę naszego ciała. Trening trwa najczęściej godzinę i składa się z bardzo intensywnych ćwiczeń, pomiędzy którymi możemy liczyć jedynie na 20-sekundowe przerw. Szybkie tempo sprawia, że Power Combo zalecane jest osobom, które już mają za sobą pierwszą przygodę z fitnessem. Trening Power Combo dodatkowo zawiera elementy rozciągające i uelastyczniające mięśnie (tzw. stretching). Mimo że ćwiczenia są niezwykle wyczerpujące, popularność Power Combo rośnie.

Największą korzyścią płynącą z Power Combo jest fakt, że zmiany możemy zauważyć już po miesiącu regularnych ćwiczeń. Poprawa jest widoczna przede wszystkim w obrębie ud oraz brzucha, a więc w miejscach sprawiających duże problemy, zwłaszcza kobietom. Za pomocą Power Combo możemy doskonale wyrzeźbić te partie, a wiemy, że płaski i umięśniony brzuch oraz szczupłe, smukłe nogi to marzenie niejednej z nas. Dzięki intensywnemu treningowi wygląd naszego ciała znacząco się poprawia. Wyraźnie zmienia się też ogólna kondycja. Regularne uczęszczanie na Power Combo poprawi nasz metabolizm, rzeźbę ciała oraz wydolność organizmu. Dodatkowo zwiększymy elastyczność mięśni oraz poprawimy krążenie krwi.

Oto przykładowy zestaw ćwiczeń z zajęć Power Combo:

1. ręce ułożyć jak do pompek, tj. oprzeć wyprostowane na ziemi, nogami naprzemiennie przeskakiwać do przodu ok. 40 razy (tempo sprint)

2. jedna noga klęczy, wykonywać skłony do boku (po 10 skłonów na każdą nogę)

3. jedną ręką podeprzeć się na boku i unosić biodra (po 10 uniesień na każdą rękę)

4. 15 scyzoryków

сиалис 40 мг отзывы

biceps-ua.com/universal-animal-pak-44-packs.html

средства для улучшения потенции у мужчин