Data publikacji:

Power jump – energetyczny trening na trampolinie

Autor: Sylwia Stwora

Spalenie nawet 600-800 kcal w ciągu jednego treningu i porządna dawka endorfin, czyli hormonów szczęścia – to oferuje power jump. Trening z wykorzystaniem minitrampoliny to świetnie potwierdzenie tego, że podczas wylewania siódmych potów w celu zrzucenia zbędnych kilogramów można świetnie się bawić.

Power jump jest odpowiedzią na potrzebę kształtowania sylwetki i pozbywania się tkanki tłuszczowej w szybkim tempie z newralgicznych miejsc, czyli brzucha, bioder i ud, zachowując maksymalną skuteczność, a przy okazji sprawiając, że nie można się nudzić. Zajęcia powstały na bazie tańca jumpstyle opierającego się na żywiołowej, energetycznej choreografii, w którym elementami charakterystycznymi są liczne podskoki i wykopy wykonywane w powietrzu.

Power jump realizowany jest na batucie, czyli mini trampolinie przy akompaniamencie dynamicznej muzyki. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki składającej się z prostej choreografii, która w miarę upływu czasu może przeradzić się w trening o charakterze siłowym, nastawionym na budowanie siły mięśniowej i wytrzymałości. Polega on na dużej liczbie powtórzeń konkretnych ćwiczeń np. podskoki, wykroki, przysiady itp., które realizowane są w kilku seriach.

W celu urozmaicenia zajęć oraz podniesienia ich efektywności często stosowane są dodatkowe sprzęty takie jak hantelki, obciążniki na kostki i nadgarstki, sztangi, piłki, tubing itp.

Power jump wspomaga pracę serca, przyspiesza metabolizm, a dzięki temu, że odbywa się na elastycznej powierzchni, nie powoduje nadmiernego obciążenia stawów. Popracujesz również nad wydolnością i lepszym funkcjonowaniem układu oddechowego oraz równowagą. A przy okazji odstresujesz się i podniesiesz poziom endorfin, a przez to poprawisz sobie humor. To wszystko sprawia, że na trening może zapisać się każdy, także dopiero rozpoczynający przygodę z fitnessem.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Нашел в интернете популярный веб сайт на тематику сустанон https://biceps-ua.com/sustanon.html
читать дальше biceps-ua.com