Data publikacji:

Praktyczne gadżety dla osób trenujących na siłowni

Autor: Paulina

Podczas treningu bardzo ważne jest skupienie. Nawet jeśli biegasz dla relaksu, a nie wykonujesz przysiady z obciążeniem, to żaden drobiazg nie powinien Cię rozpraszać. Praktyczne gadżety dla osób trenujących na siłowni rozwiążą Twoje problemy.

Jest wiele czynników, które wpływają na jakość Twojego treningu. Każda drobna sztuczka będzie pomocna. Nasza redkacja przygotowała zestawienie kilku gadżetów, które doceni każda ćwicząca dziewczyna. Miałaś okazję przetestować któryś z nich?

Nerka

Na sali czasami łatwo pogubić swoje rzeczy. Paczka chusteczk zapodziała się gdzieś między jedną maszyną a drugą, kluczyki wypadły obok stanowiska z hantlami, a rękawiczki zostawiłaś... sama nie wiesz gdzie. Saszetka na biodra, tzw. nerka przydaje się, gdy musisz mieć przy sobie więcej rzeczy niż bidon i ręcznik.

Opaska na smartfona

Smartfon to Twój odtwarzacz muzyki, stoper, rozpiska treningowa i planer treningu interwałowego. Nie będziesz trzymać go cały czas w dłoni. Schowaj go do specjalnej opaski naramiennej na smartfona. Twój sprzęt nie będzie się obijać o zawartość nerki, nie wypadnie z kieszeni. Co więcej w ten sposób masz ułatwiony dostęp do swojego telefonu.

1. Sportowe słuchawki douszne JVC, 59 zł

Ręcznik szybkoschnący

Jak sama nazwa wskazuje, ręczniki z mikrofibry szybko schną, więc nie będziesz musiała martwić się zawilgoceniem w torbie. Jego zaletą jest również to, że zajmuje bardzo mało miejsca.

Odświeżacz do butów i torby

Pocenie się w trakcie treningu jest rzeczą normalną, która nie dziwi bywalców siłowni. Pot wsiąka w ubrania i buty, co współpasażerowie autobusu mogą odczuć w trakcie Twojej podróży z fitness klubu do mieszkania. Sportowe odświeżacze powietrza rozwiążą nieprzyjemny problem.

Frotka treningowa

Opaska z frotte na nadgarstek to zapomniany gadżet, a trzeba przyznać, że jest bardzo przydatna. Jednym ruchem ręki otrzesz pot ściekający po twarzy w momencie, w którym sięgnięcie po ręcznik nie jest akurat możliwe.

Słuchawki sportowe

Słuchawki douszne często wypadają podczas gwałtownych ruchów. Duże słuchawki nauszne mogą czasami przeszkadzać podczas wykonywania ćwiczeń. Najwygodniejsze dla osoby ćwiczącej są słuchawki sportowe zaczepiane o małżowiny.

Frotka treningowa Salming, 19 zł

www.swiss-apo.net/rezeptfrei/levitra-kaufen

steroid-pharm.com

www.steroid-pharm.com