Data publikacji:

PREMIERA! Nowa książka Ewy Chodakowskiej!

Autor: Paulina

Mamy dla Was wspaniałą nowinę! Za dwa tygodnie do księgarni trafi najnowsza książka Ewy Chodakowskiej! Już teraz sprawdźcie, co przygotowała dla Was Ewka!

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek i motywatorek. Dzięki niej każdego dnia coraz więcej osób zmienia swoje nawyki i przekonuje się do aktywności fizycznej. Wiemy, jak bardzo lubicie trenować z Ewką, dlatego mamy przyjemność donieść Wam, że już 22 kwietnia do sprzedaży trafi najnowsza książka Waszej ulubienicy! Już teraz możecie składać zamówienia i kupować się w przedsprzedaży (link).

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny to efekt współpracy trzech doświadczonych trenerów. Ewa, wraz ze swoim mężem, Lefterisem Kavoukisem, i kolegą po fachu, Tomaszem Choińskim, opracowali system, który pokieruje Was i Waszych partnerów do raz obranego celu. Na publikację składają się cenne wskazówki treningowe oraz 200 ćwiczeń w różnych wariantach (z użyciem masy ciała oraz sprzętów: ciężarów, tubingów itp.).

Uniwersalność treningu proponowanego przez fit trio polega na bardzo szerokim spojrzeniu na potrzeby osób ćwiczących. Oprócz programów redukcyjnych, nastawionych na spalanie tkanki tłuszczowej, w Trenuj z nami znajdziemy propozycje dla planu siłowego, objętościowego (masa), tonującego i wydolnościowego.

Dzięki wskazówkom zawartym w nowej książce Ewy Chodakowskiej każda/każdy z Was świadomie dopasuje właściwą dla siebie jednostkę treningową, zgodną ze swoim poziomem zaawansowania.

Już teraz zapiszcie w swoim kalendarzu: 22 kwietnia 2015 - nowa książka Ewy Chodakowskiej Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny!

Sprawdź inne publikacje Ewki: KLIK.

Bądźcie na bieżąco z innymi premierami. Śledźcie kalendarz premier, aby nie przegapić najbardziej wyczekiwanych nowości!

www.biceps-ua.com/bcaa.html

дапоксетин цена в украине

оптимум нутришн