Data publikacji:

Prezent na Dzień Matki

Autor: Kasia

Dzień Matki to wyjątkowy dzień, w którym powinniśmy podziękować Mamie za jej miłość i wsparcie. Warto wyrazić wdzięczność wręczając drobny upominek. Ja w tym roku stawiam na prezenty, dzięki którym Mama zadba o siebie i swoje zdrowie. Zobaczcie, jakie upominki możemy podarować ukochanej Mamie.

Jest kilka okazji w roku, których nawet w największym natłoku pracy i obowiązków nie zapominam. Jedną z nich jest zdecydowanie Dzień Matki. Na co dzień mieszkam kilkaset kilometrów od rodzinnego domu, więc zawsze staram się tak zaplanować czas, aby odwiedzić mamę w tym wyjątkowym dniu. Spędzamy czas, rozmawiamy, gotujemy coś razem, jemy lody i czekoladę bez wyrzutów sumienia. Myślę, że takie małe gesty są najważniejsze, aby wyrazić miłość oraz wdzięczność dla kobiety, która wydała nas na świat, wychowała, przekazała nam swoje wartości i nauki.

Nawet jeśli nie we wszystkim się zgadzamy to wiem, że jej potrzebuję i moim marzeniem jest, aby jak najdłużej była zdrowa oraz w dobrej formie. Dzisiaj, kiedy nie ma już na wychowaniu dzieci, może zająć się sobą. Dlatego w ramach upominku z okazji Dnia Matki w tym roku dostanie kije do nordic walkingu, o których marzy od jakiegoś czasu, ale brak jej odwagi, aby wyruszyć na trening.

Aktywność fizyczna to nie tylko poprawa kondycji i samopoczucia, ale także okazja do poznania nowych znajomych. Fot. newbodybarn.co.uk

Upominek od serca

W Dniu Matki nie chodzi o to, aby obdarować Mamę najdroższymi prezentami, bo Ona i tak woli spędzić z nami czas, posłuchać o naszych sukcesach, doradzić czy zrobić nam ulubioną galaretkę. Wystarczy drobiazg, który będziecie wyrazem naszej wdzięczności i troski o zdrowie oraz samopoczucie. Możemy wybrać coś z drobnych urządzeń przydatnych do samodzielnego kontrolowania i dbania o zdrowie: ciśnieniomierz, hantle, twister czy mata do ćwiczeń. Jeśli Mama uczestniczy już aktywnie w zajęciach sportowych lub chciałaby rozpocząć przygodę z fitnessem czy basenem podarujmy strój sportowy, kostium kąpielowy i czepek czy też torbę, aby to wszystko schować. Niektóre Mamy wstydzą się zajęć w grupach, nie naciskajmy więc, ale zachęćmy do ćwiczeń domu. Sprezentujmy poradnik do jogi lub pilatesu, kosmetyki ujędrniające i nawilżające lub karnet na SPA, masaż lub do groty solnej. Dzięki temu nasza Mama poczuje, że wciąż jest atrakcyjna oraz kobieca. Możemy wykorzystać taki podarunek do wspólnego wyjścia – wybrać się razem na zajęcia. Do wyboru mamy szeroki wybór kursów i warsztatów, np. decupage lub podstaw języka angielskiego.

Na grafice: 1. Skakanka Spokey

Więcej

Więcej prezentów na Dzień Matki znajdziesz TUTAJ.

Więcej
https://topobzor.info

adulttorrent.org

animopron