Data publikacji:

Prezenty świąteczne dla miłośników zdrowej diety

Autor: Paulina

Szukasz prezentu na święta dla miłośnika zdrowego odżywiania? Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy na gwiazdkowe upominki dla wszystkich fanów fit kuchni. Zapraszamy po inspiracje.

Przedstawiamy przegląd prezentów pod choinkę dla dbających o zdrowe odżywianie.

Sprzęt AGD

Zaawansowany blender lub nowoczesny smoothie maker z pewnością nie spotka się z kwaśną miną obdarowywanego. Propozycje producentów są w zasadzie nieograniczone. Upatrzony sprzęt możemy wybrać nawet w dowolnym kolorze.

Uwagę warto zwrócić także na pojawiające się nowości. Ciekawym sprzętem jest m. in. urządzenie Airfryer marki Philips, które zużywa o 80% tłuszczu mniej niż tradycyjne metody przyrządzania posiłków.

Na grafice: 1. Philips Airfryer, 744,83 zł 

Więcej małego AGD znajdziesz TUTAJ.

Gotowanie na parze i slow cooking

Miłośnikom zdrowego stylu życiu do gustu powinny przypaść urządzenia służące do gotowania na parze. Profesjonalny parowar lub specjalne garnki będą dobrym pomysłem na prezent. Do wyboru mamy sprzęty o różnych mocach i pojemnościach.

Ciekawą propozycją może być też wolnowar (z ang. slow-cooker). Obiad, co prawda, gotuje się w nim długo, bo nawet kilka godzin, ale dzięki temu po przyjściu z pracy nie musimy kłopotać się podgrzewaniem i zająć się czystą konsumpcją. Temperatura gotowania nie przekracza w nim 100 stopni, co sprawia, że potrawy zachowują więcej witamin i smaku. Jeśli interesuje Was zakup tego produktu, zwróćcie uwagę, czy upatrzony model ma wbudowany timer. Pozwoli to po odpowiednim czasie przełączyć wolnowar z trybu gotowania na podtrzymywanie temperatury.

Na grafice: 1. Parowar Tefal, 315,11 zł

Więcej parowarów znajdziesz TUTAJ.

Gadżety kuchenne

Wszelkiego rodzaju gadżetów kuchennych ułatwiających gotowanie nigdy nie jest za dużo. Zabawny minutnik lub profesjonalne noże z pewnością ucieszą niejednego domowego kuchcika.

Na grafice: 1. Moździerz, 52,47 zł

Więcej akcesoriów kuchennych znajdziesz TUTAJ.

Nowoczesne lunchboxy

Osoby, które dbają o to, co jedzą, często preferują samodzielne przygotowywanie posiłków. Przydatne będą im zatem pojemniki pozwalające zabrać ze sobą posiłek do pracy lub na uczelnię. W internecie znajdziesz całą masę użytecznych lunchboxów – od tych prostych po rozbudowane pojemniki z przegródkami. Pomysł na prezent zdecydowanie wart uwagi.

Na grafice: 1. Butelka z filtrem Cool Gear, 59 zł

Więcej butelek pojemników na żywność znajdziesz TUTAJ.

www.medicaments-24.net

сиалис софт купить в киеве