Data publikacji:

Recenzja książki "Sekrety urody babuszki"

Autor: Renata Zielezinska

Zastanawiacie się czasami, skąd biorą się marki kosmetyczne? Kto jest ich twórcą, skąd pochodzi, jaka była jego ideologia?

Dla mnie taka wiedza jest niezwykle pasjonująca i cenna! Lubię poszerzać, by odkrywać nowe horyzonty. Dlatego też z prawdziwą przyjemnością zagłębiłam się w stronice książki, która w jasny, prosty i przyjemny sposób prezentuje słowiańskie sposoby pielęgnacji.

Raisa Ruder i Susan Campos w publikacji pt.: "kosmetyków marki Babuszka Agafii, ale również prezentuje naturalne sposoby pielęgnacji i podkreślania urody.

Więcej

Ponad trzystu stronicowa pozycja została podzielona na 15 rozdziałów, które zawierają cenne porady babuszki oraz przepisy na naturalne kosmetyki. Przyjemny, przyjacielski styl, w jakim jest napisana, sprawia, że poradnik ten czyta się w ekspresowym tempie, z wrażeniem jakbym rozmawiała z przyjaciółką.

W Słowiańskim Elementarzu Pielęgnacji znajdują się jakże cenne porady dotyczące depilacji, pielęgnacji ciała, rzęs, przygotowywania domowych perfum, pielęgnacji skóry wokół oczu, kojenia i łagodzenia problemów skórnych, pielęgnacji stóp i dłoni oraz włosów.

Więcej

To przekazywana z pokolenia na pokolenie przez Rosjanki i Ukrainki, wartościowa wiedza, która podpowiada jak tanio, a do tego w prosty i ekspresowy sposób pielęgnować swoją twarz, ciało i włosy. Autorki książki radzą, by wybierać naturalne produkty, które mamy we własnej kuchni takie jak owoce, warzywa, mleko, drożdże czy miód.

Więcej

Warto sięgnąć po tę książę, bo zawiera naprawdę wartościową wiedzę. To zaproszenie do tego, by, jak czytamy na tylnej okładce tej pozycji, "Raz na zawsze pozbyć się więc kompleksów i preparatów pełnych chemii. Skorzystaj z sekretów babuszki, naucz się sama przygotowywać naturalne kosmetyki i zachwycaj urodą! Bo sekret nieprzemijającego piękna leży w naturze!"

Jednak czy kobiety zapracowane naszych czasów znajdą moment, by przygotowywać naturalne kosmetyki we własnym domu?

www.topobzor.info

topobzor.info/elephone-s7-2/

Acheter Cialis 20 mg