Data publikacji:

Co robić, by nie nudzić się w trakcie treningu?

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Dziesiątki kilometrów przebiegniętych spokojnym, miarowym tempem lub godzina spędzona na rowerku treningowym to chwile tylko dla Ciebie. Na ćwiczenia poświęcasz parę godzin w tygodniu - warto ten czas jakoś zagospodarować! Zobacz nasze sposoby na to, by trening już nigdy nie był żmudny.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij  w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

1. Słuchaj audiobooka

Biegasz długie dystanse? Oprócz energetycznych piosenek wgraj na swojego smartfona również audiobooki. Czas upłynie Ci dużo szybciej, a trening będzie przyjemny. Duży wybór audiobooków znajdziesz TUTAJ.

Więcej
Więcej

2. Ucz się słówek!

Chcesz w stu procentach wykorzystać czas treningu? Skorzystaj z aplikacji na telefon, które umożliwiają powtórkę słówek z języka obcego.

3. Zainwestuj w orbitrek

Jeśli lubisz spędzać wieczory przed telewizorem, warto zainwestować w orbitrek. Taki sprzęt jest tańszy i mniejszy niż bieżnia, a również pomaga w kształtowaniu sylwetki.

Więcej

4. Wybieraj nowe trasy biegowe

Masz swoje ulubione trasy na trzy, pięć i dziesięć kilometrów? Zrezygnuj z nich na dwa tygodnie. Możesz na własną rękę poszukać nowych tras albo sprawdzić jakie miejsca polecają inni biegacze z Twojej okolicy (na przykład na forach internetowych).

5. Biegaj w towarzystwie

Zabierz na trening chłopaka lub przyjaciółkę. Najwygodniej będzie, jeśli Twój treningowy partner będzie miał poziom kondycji zbliżony do Twojego. Spokojny bieg powinien mieć tempo umożliwiające swobodną konwersację. Możesz również wziąć ze sobą... psa! Pamiętaj o tym, by przed przebieżkami skonsultować się z weterynarzem.

Więcej

6. Zawody i wyjazdy

Zapisz się na zawody biegowe. Nie musisz od razu wygrywać złotego medalu. Adrenalina podczas takiego wydarzeniu jest dużo większa niż podczas zwykłego, codziennego treningu. Kiedy masz więcej czasu (na przykład w weekend) wybierz się za miasto na dłuższy trening, na przykład do najbliższego parku krajobrazowego.

https://pharmacy24.com.ua

купить сиалис через интернет

купить виагра таблетки